Niekedy si myslíš, že všetko je dokonalé, no tvoj život sa môže zmeniť doslova zo sekundy na sekundu. Svoje o tom vie aj speváčka Ronie, ktorá pred mesiacom spadla z longboardu a zlomila si pritom panvu na dvoch miestach. Nebála sa pridať ani fotku zo sanitky tesne po tom, ako sa to stalo. 

Keďže teraz musí niekoľko týždňov ležať na chrbte, aktívna je aj na svojom Instagrame, kde zvykne zverejňovať svoj progres a to, ako sa cíti. Najnovšie pridala fotografiu s barlami. Musí sa učiť odznovu chodiť, aj keď to pre ňu bol predtým úplne prirodzený pohyb.

„ŽIJEM 😂✌🏻 a pomaly sa znovu učím chodiť. Pre tých, ktorí nezachytili a pýtajú sa čo sa mi vlastne stalo.. 4 týždne dozadu som si zlomila panvu na dvoch miestach. Neodhadla som úplne rýchlosť a terén na longboarde. Jazdila som na rovnej hrádzi, no v 40km/h rýchlosti som narazila na nejaký kanál či čo to bolo (v tej rýchlosti si to úplne nevšimnete detailne😅) vyletela som do vzduchu a šľahlo ma to fajnovo o betón. No a odskákala si to “našťastie” len panva.

Každopádne, zlepšuje sa to, kosť sa zrastá dobre a pevne ako má, všetko chce už len svoj čas. Ešte si nejaký týždeň poležím na chrbte ale deň čo deň je to lepšie a lepšie! Ďakujem každopádne za všetky správy čo mi píšete s pozitívnym naladením, healing energy a podporou 🤍 veľmi si to vážim a moja panvová kosť tiež. Pozdravujem vás a buďte zdraví,“ odkázala talentovaná speváčka Ronie svojim fanúšikom, ktorí o ňu mali neraz obavy.

Viac o svojom chodení prezradila aj nižšie v komentári, pričom nadviazala na fanúšičku, ktorá sa na nohy postavila až po mesiaci a pol. „Ja som mala našťastie cca po dvoch týždňoch nakázané sa postaviť a robiť pár krokov 2-3 na jednej nohe s barlami, a po 3 týždňoch a kontrole už pomaly začínať chodiť. Síce s barlami a nezaťažovať, ale mám viac a viac skúšať. Po mesiaci a pol keby sa postavím, tak neviem neviem 😂 ja som už po pár dňoch mala závrate, a vlastne stále pretrvávajú, takže akože klobúk dole.“

Chôdza je pritom pre nás úplne prirodzenou aktivitou, no sama vidíš, že môže prísť deň, kedy sa nebudeš môcť postaviť z postele. Váž si viac svoje zdravie a buď vďačná aj za veci, ktoré berieš ako samozrejmosť. Pre iných to môže byť vzácnosť.

Zdroj: Instagram/ronieofficial

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.