Instagram/ladygaga

Americkej speváčke Lady Gaga ukradli dva francúzske buldočky. K ozbrojenému prepadnutiu a krádeži došlo v stredu večer v Los Angeles. Jeden z dvojice zlodejov zaútočil na muža, ktorý pre popovú divu pracuje a práve venčil jej psy.

Postrelil ho, psy ukradol a z miesta činu ušiel. O krádeži informovala vo štvrtok agentúra AP. Tridsiatnika, ktorý psy venčil, hospitalizovali so strelným zranením. Podľa vyjadrenia polície sa mu psy pokúsili ukradnúť dvaja muži, ktorí pri ňom zastali s motorovým vozidlom.

Pokúsil sa ich zahnať, jeden z páchateľov naňho však vystrelil z poloautomatickej zbrane a buldočky ukradol. Lady Gaga medzičasom ponúkla za vrátenie psov Kojiho a Gustava odmenu 500.000 dolárov, ktorú nálezcovi vyplatí „bez toho, aby sa ho čokoľvek pýtala“, uviedol jej PR manažér. Na tento účel a na informácie o hľadaných psoch už celebrita zriadila aj e-mailovú adresu KojiandGustav@gmail.com.

Pri ozbrojenom prepadnutí bol prítomný aj tretí speváčkin francúzsky buldoček – sučka Asia, ktorej sa však podarilo včas utiecť. Neskôr ju našiel iný speváčkin zamestnanec, približuje agentúra AFP. Francúzsky buldoček patrí k drahým psím plemenám, ktorého jedinci sa predávajú za tisíce dolárov. Či sa zlodeji zamerali špeciálne na psy Lady Gaga, nebolo bezprostredne zrejmé.

Popová diva sa momentálne nachádza v Ríme, kde natáča film Gucci v réžii Ridleyho Scotta. Lady Gaga v ňom stvárni Patriziu Reggianiovú, ktorá dala v roku 1995 zavraždiť svojho exmanžela Maurizia Gucciho, vnuka legendárneho módneho návrhára Guccio Gucci.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News