instagram.com/ciara

Manželský pár, speváčka Ciara a Rusell Wilson (hráč NFL), sa dočkal ďalšieho prírastku. Napriek tomu, že Ciara rodila ešte počas stále pretrvávajúcej pandémie koronavírusu, zvládla to ukážkovo a najmladšieho syna patrične privítila. Viac o tom informovalo Los Angeles Times.

Win Harrison Wilson. Tak sa volá druhorodené dieťa Ciary a profesionálneho hráča amerického futbalu Rusella Wilsona. Známa speváčka má okrem neho ešte ďalších potomkov a to dcéru Siennu, taktiež s Wilsonom, a syna Future s raperom Future.

Hoci trávila Ciara väčšinu tehotenstva doma v súkromí, kvôli situácií koronavírusu, zažila niečo nové – pôrod s ochranným rúškom. Napriek všetkým opatreniam sa úspešne priviedlo na svet jej tretie dieťa a ako správna mamička a speváčka neotáľala. Svojho najmenšieho privítala na svete, tak, ako sa patrí. Zaspievala mu „Happy Birthay WIN“:

 

Tretie tehotenstvo oznámila fanúšikom v januári. V tom období postla na Instagram fotku z dovolenky z Ostrovov Turks a Caicos. Ciara informovala o svojom ďalšom očakávaní originálnym spôsobom.

View this post on Instagram

Number 3. 📸: @DangeRussWilson

A post shared by Ciara (@ciara) on

Bez reakcie nezostal ani dvojnásobný otecko Rusell Wilson, a tak na svoj instagramový profil tiež postol láskyplnú fotografiu. Jeho manželka mu v komentoch venovala nasledujúci odkaz: „Zvládli sme to, zlatko. Som tak vďačná za nášho chlapca. WIN je požehnaním. Vyzerá presne ako ty,“ na záver zavtipkovala, že na mamu sa možno trošku podobá. Celej rodine prajeme veľa zdravia a šťastia.

Zdroj: Los Angeles Times

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News