Čo sa to len deje? Po tom, ako prišla o bábätko Chrissy Teigen, tu máme ďalšiu smutnú správu. O svoju dcérku prišla aj speváčka Christina Perri. Svojich fanúšikov o tom informovala na svojom Instagrame.

34-ročná speváčka, ktorú poznáš určite vďaka skladbám „A Thousand Years“ alebo „Jar of Hearts,“ je už mamičkou 2-ročnej dcérky Carmelly. Po druhom dieťatku veľmi túžila, no v januári tohto roku potratila. O to väčšia radosť prišla v júli, keď oznámila, že je opäť tehotná.

Spočiatku vyzeralo všetko v poriadku, bábätko krásne rástlo a Christina vyzerala s bruškom naozaj veľmi dobre. Pred dvoma týždňami dokonca zdieľala tehotenské fotky, na ktorých bola nahá a vyniklo tak bruško. Sama priznala, že nikdy nechcela urobiť takéto fotenie, no nevie, či ešte niekedy bude tehotná, preto si to tento raz užíva so všetkým a je vďačná.

Christinu nedávno hospitalizovali kvôli zdravotným problémom. V stredu ráno však už pridala fotku, na ktorej drží ručičku svojej neživej dcérky. „Minulú noc sme prišli o naše dievčatko. Narodila sa potichu po tom, ako bojovala, aby sa dostala na tento svet. Teraz je už pokojná a navždy bude žiť v našich srdciach,“ podelila sa speváčka so smutnou správou.

Sama môžeš na fotke vidieť, že bábätko už bolo vyvinuté, pretože aj jej ručička už bola taká, ako by mala byť. O to väčší smútok musia rodičia teraz prežívať. Prajeme veľa veľa síl!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.