Začiatok mája patril aj predstaveniu exkluzívnej značky Chrome Hearts vrátane diamantovej kolekcie a zároveň aj na oslave 1. výročia otvorenia predajne DUOS Eurovea. Na tejto akcii sa ukázali aj známe tváre ako napríklad Rytmus, Zuzana Plačková, Ronie, Matej Vávra, Separ, LUCID Style , Matej Zrebný, Lukáš Frlajs a mnoho ďalších.

Pri tejto príležitosti sme sa stretli aj so speváčkou Ronie či spevákom Matejom Vávrom, ktorých sme vyspovedali rýchlymi otázkami.

O tom, že je Veronika talentovaná speváčka, niet pochýb. Veronika na sebe tvrdo pracuje a rozhodne svoju hudobnú kariéru neberie na ľahkú váhu. Svoj narodeninový deň strávila pracovne a večer strávila v nahrávacom štúdiu.

Chystáš nejaké nové EP alebo nový album?

Chystám. Chystám nové EP, vlastné prvé EP. Ak pôjde všetko tak ako má, koncom roka by malo uzrieť svetlo sveta. Tak snáď sa mi to všetko podarí stihnúť.

Chystáš sa cez leto na nejakú dovolenku?

Vieš čo, nie. Tým, že robím na tom EP, tak všetky peniaze pôjdu do toho. Takže pôjdem tak na Senecké, haha. A budem veľmi rada, keď sa tam vôbec dostanem. Budem makať celé leto, takže budem na sebe teraz hlavne pracovať.

Aký je najväčší cieľ v tvojom živote?

Môj najväčší cieľ v živote je mať pesničku s Rihannou. A potom s ňou mať vzťah, haha. Ale akože taký dosiahnuteľný cieľ, asi vydať album. Fakt album, nie EP. Toto je môj sen už odmalička. Vytvoriť plnohodnotný album, možno dvojalbum, ak by sa zadarilo. 12 skladieb na jednom a budem s každou jednou spokojná. A to bude moja celoživotná výpoveď. A byť šťastná! To je akože najväčší cieľ. Byť šťastná, mať lásku a svetový mier, haha.

Sleduješ našu stránku odzadu?

Jasné, že áno. Sledujem. Hocikedy si s kamoškami do spoločnej skupiny posielame citáty a veľakrát tam skončia práve tie z odzadu.sk

Pracuješ teraz na niečom alebo chystáš nejaké nové skladby?

Teraz si udrela klinec po hlavičke, pretože chystám EP, ktoré vyjde koncom tohto roka. Už mám nejaké skladby pripravené. Teraz vyberám singel, ktorý bude taký letný. Už mám pripravený singel aj na jeseň, ktorý vyjde. Ten bude ladený akoby viac v takom RnB.

Teraz by som chcel asi trošičku viac popovú skladbu. No inak sa chystajú spolupráce napríklad s Vladisom, ktorému vyjde CD niekedy v októbri. Tam som vlastne robil link pre Moniku Bagárovú, ktorá je vlastne tiež na tom CD. To neviem, či sa vlastne môže povedať, tak ale už je to vonku. Čo už spravíme, haha. No a tak, mám sa fajn inak. Skladám aj pre ostatných ľudí.

Rozmýšľal si kam by si išiel a dovolenku toto leto?

Ani nie. Vieš čo, ja som celkom taký nenáročný typ. Teraz začalo byť celkom pekne, tak budem asi tu na Slovensku. A do Čiech pôjdem tiež, to je jasné.

V čom vidíš najväčší zmysel života alebo aká je tvoja najväčšia túžba?

Tak asi v prvom rade by som chcel byť šťastný a vyrovnaný. Akoby v celku, aby moje myšlienky a to, čo rozprávam, odrážalo to, čo cítim. Samozrejme budem rád taktiež, keď budem čoraz viac úspešný v tom čo robím, to čo ma napĺňa. Mať okolo seba ľudí, ktorých mám rád, ktorí sú fajn a ktorí mi prajú a ja praje im. Aby to bolo celkovo všetko v poriadku.

Obaja majú o starosti a radosti na tento rok postarané. Rozhodne sa nebudú nudiť a my sa máme na čo tešiť. Prajeme hlavne veľa úspechov v tvorbe a plnení si svojich cieľov. Nech to, čo robíte, dáva zmysel hlavne vám a taktiež nám.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.