Speváčka Rita Ora

Rozhodla sa prelomiť mlčanie! Svetoznáma speváčka Rita Ora konečne prehovorila o svojom vzťahu s režisérom menom Taika Waititi. Ako informoval Daily Mail, dvojica má za sebou tajnú svadbu, ktorú až po mesiacoch Rita potvrdila. Dokonca prezradila aj krásne detaily!

32-ročná speváčka patrí k najznámejším interpretkám súčasnej doby. Jej kariéra nabrala nečakané rozmery pred 11 rokmi, keď zabodovala v skladbe „Hot Right Now“. Aj keď má milióny fanúšikov, svoje súkromie si prísne stráži. Rovnako tak aj všetko okolo vzťahu s režisérom, ktorý je od nej starší o 15 rokov.

Speváčka Rita Ora
zdroj: Instagram/ritaora

Speváčka povedala svoje áno

Zamilovaná dvojica vekový rozdiel nerieši a podľa ich blízkeho okolia, sú si naozaj súdení. Svoju lásku mali potvrdiť minulý rok na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnili len najbližší. Informácie o ňom sa dostali na verejnosť a dôkazom mali byť obrúčky na ich rukách. No zo strany čerstvej manželky neprišlo žiadne potvrdenie. Až doteraz.

Áno, som vydatá. Som oficiálne „mimo hry“. Rozhodla som sa, že si to viac nebudem nechávať len pre seba,“ prezradila v rozhovore v relácii Heart Radio Breakfast, kde prišla propagovať svoj najnovší song You Only Love Me. Napokon však ešte čosi o svadbe povedala. Vraj bola presne taká, o akej snívala, úplne dokonalá. A veľkú párty možno ešte usporiada.

Speváčka Rita Ora a režisér Taika Waititi
zdroj: Instagram/ritaora

Rita a Taika potvrdili svoj vzťah v roku 2021 a o zásnubách sa špekulovalo už po niekoľkých mesiacoch. Pre Ritu ide o prvé manželstvo, režisér má jedno za sebou, z ktorého má aj dve deti.

V minulosti randila s mnohými známymi mužmi, napríklad s bubeníkom Travisom Barkerom, raperom A$AP Rockym, synom Tommyho Hilfigera – Rickym, DJ-om Calvinom Harrisom, Robom Kardashianom či dokonca Brunom Marsom.

Zdroj: dailymail.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News