YouTube/Ruka Hore

Šorty a Ego sa v novom klipe ku skladbe “Oukej” menia na pohyblivé postavičky. Skladba sa zároveň stala tretím videosinglom z minuloročného Šortyho EP Sám sebou. Povizuáloch k songom Sám sebou a Ešte raz tentokrát aj v animovanom prevedení, o ktoré sa postaral Imrich Kútik. Hudba patrí producentovi Fillipianovi, ktorý sa postaral aj o zvuk singlu.

Skladba Oukej opisuje vzťah medzi mužom a ženou a predovšetkým to, ako najefektívnejšie muž predchádza hádke s jeho polovičkou. Akčné animované video sa nesie viacmenej v anime štýle. Postavami sú žena (superhrdinka) a aj tvor podobný známej postavičke z PokémonaPikachuovi. Novinka Šortyho a Ega vychádza symbolicky na Valentína.

,,Nezvyknem vyhrávať hádky s mojou ženou, a preto sa im snažím vyhýbať čo najviac. Je jasné že sa tomu občas vyhnúť nedá, veď spolu zdieľame život viac ako 6 rokov. Myslím že o ďalšiu hádku si koledujem vydaním tohto tracku haha.

Šorty okrem osobného priznania povedal aj niečo o novej hudbe, ktorá sa už pomaly blíži:

,,Idem si veľmi pomaly, mám čas. Tým, že stále nie sme z pandémie vonku, je náročné aj točiť klipy. Napriek tomu robím všetko pre to, aby som natočil čo najviac klipov z EP Sám sebou, bola by totiž škoda nechať skladby s potenciálom zatratiť. Chystáme sa natočiť video aj ku skladbe Bezo mňa s Lvcasom Dopeom na leto. Mám prichystané aj nové single, ale kým dostanú finálnu podobu, potrvá to ešte pár mesiacov. Ale ako hovorím, nikam sa neponáhľam.

Novú skladbu Oukej si môžeš vypočuť vo videu nižšie

Šorty s partnerkou

Ego so svojou polovičkou

Zdroj: RUKA HORE

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife