instagram.com/joejonas.aus

Spomínaš si ešte na rok 2016, kedy sme všetci ostali prekvapení zo vzťahu herečky Sophie Turner a speváka Joa Jonasa? Niektorí fanúšikovia im spočiatku nedávali veľké šance, no dvojica prekvapila a majú priam ukážkový vzťah.

Hneď v roku 2017 Joe požiadal Sophie o ruku, pričom sa pekne buchol pre vrecku. Hovorí sa, že diamantový zásnubný prsteň má hodnotu približne 150-tisíc dolárov. Prvú svadbu mali v máji 2019, kedy si povedali svoje áno v kaplnke v Las Vegas a oficiálny obrad s hostinou pre rodinu a priateľov zorganizovali v júli vo Francúzsku.

View this post on Instagram

Mr and Mrs Jonas Photo by @corbingurkin

A post shared by Sophie Turner (@sophiet) on

Hviezda zo seriálu Hry o tróny si svoje súkromie pomerne stráži, preto aj informácie o jej tehotenstve prišli spočiatku zo strany „overených“ zdrojov bulvárnych magazínov. Dvojica nič oficiálne nepotvrdila, ale keď sa začali objavovať paparazzi fotky Sophie, jej rastúce bruško sa už utajiť nedalo.

Nikto presne nevie, ako dlho je herečka tehotná, čo však ale vieme, že je v poslednom trimestri a predpokladá sa, že by mohla byť približne v ôsmom mesiaci alebo začína svoj posledný. Jedno je však isté, ešte počas leta sa dočkáme ich prvého prírastku.

View this post on Instagram

♥️

A post shared by Sophie Turner (@sophiet) on

Tehotenstvo herečke pristane a bruško sa jej krásne zväčšuje. So svojím manželom si pravidelne doprajú prechádzku, aby bola dostatočne dlho na čerstvom vzduchu. Obaja sa ale stále chránia rúškami, pretože sú si vedomí toho, že si na seba teraz musia dávať väčší pozor.

Sophie Turner sa už pekne zaguľatila

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News