instagram.com/sophiet

Koncom júla sa do klubu mamičiek pridala aj obľúbená herečka Sophie Turner. O narodení dievčatka neinformovali čerství rodičia sami na svojich profiloch, ale informácia sa dostala von vďaka médiám. Doteraz sme fotku malej Willy ani nevideli, pretože si svoje súkromie dobre strážia.

Dvojica si ale pred pár dňami vyrazila spoločne do mesta, no bez dieťatka. Paparazzi zachytili ich fotky, ako sa prechádzajú v susedstve po ulici. Obaja sa chránili rúškami a určite ti neunikne nový účes mladého otecka. Ten sa len nedávno rozhodol pre blond farbu.

Viac ale určite upúta postava mladej mamičky. 24-ročná herečka sa po pôrode dala veľmi rýchlo dokopy a pri pohľade na jej štíhly driek by ti ani nenapadlo, že len pred necelými dvomi mesiacmi rodila. Sophie ani počas tehotenstva veľmi nepribrala, zväčšilo sa jej len bruško, pričom zvyšok postavy ostal viac-menej rovnaký. Aj vďaka tomu sa do formy dostala tak rýchlo.

View this post on Instagram

04-09-2020 Primeras fotos de Joe y Sophie luego de haberse convertido en padres por primera vez . Fueron vistos caminando por su vecindario el día jueves , en LA. .••• 09-04 First pictures of Joe and Sophie after they became parents for the first time. They were seen walking through their neighborhood on Thursday, in LA _____________________________________________ Jonas Brothers Chile Fans Club Oficial 🇨🇱 • Instagram: jonaschilefc • Twitter: jonaschile • Facebook: jonasbrotherschileoficial #jonasbrothers #jonasbrotherschile #repost #joejonas #sophieturner #jophie #love #instagood #kevinjonas #nickjonas #photooftheday #jb #follow #likeforlikes #instalike

A post shared by JONAS BROTHERS CHILE 🇨🇱 (@jonaschilefc) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News