instagram/sonaskoncova

Dočkali sa! Krásna Soňa Skoncová a jej snúbenec Robo sa stali rodičmi. Po 19-ročnom vzťahu plnom lásky, smiechu a dobrodružstva ich teraz čaká nová životná etapa. 

Moderátorka, podnikateľka, modelka a teraz už aj mama! 34-ročná Soňa sa o svoju radosť a kúsok súkromia rada delí s fanúšikmi na svojom Instagrame. V roku 2019 ju dlhoročný partner Robo požiadal o ruku a všetci s radosťou očakávali, ako bude kráska vyzerať v svadobných šatách.

Osud im však plány so svadbou trocha pozmenil – najprv koronakríza a neskôr azda tá najradostnejšia správa, tehotenstvo. To, že ich rodinku spojí navždy dokopy synček, Soňa vopred prezradila. Podľa fotografií a jej vyjadrení bolo jasné, že sa obaja na malého neskutočne tešia.

A dnes sa dočkali! Ráno sa im narodil synček, ktorý dostal meno po otcovi – Robko. „Milujeme ťa Robko❤️ 10.3.2021 ,najšťastnejší deň našich životov🙏🏻 Zo srdca chceme poďakovať Bojnickej nemocnici , predovšetkým pani primárke Zuzane Bakovej a jej celému fantastickému tímu ,za krásny pôrod, a za úžasnú starostlivosť. Ako rodáci z Bojníc sme si pre nášho syna nemohli vybrať lepšie🙏🏻🏰 Som zdravý 3600g a 52cm chlapček o 9:08 ráno som prišiel na tento svet🙏🏻 Maminka je zdravá a ocinko bol po celý čas s nami našou veľkou oporou🥰 Nemohla som si želať krajší pôrod. Som dojatá a tak vďačná.“ napísala šťastná mamička k fotke, ktorú zverejnila.

 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News