Ženy chcú toho od mužov naozaj veľa, nebudeme si predsa klamať. Jednou z oblastí požiadaviek sú aj tie správne slová, ktoré chceme počuť.

Nemáme teraz na mysli sladké a romantické vyznania. Myslíme „pravdivé“ odpovede na naše (niekedy otravné) otázky, či vety, ktoré nás vždy potešia. Vtipné, milé a reálne. Tieto vety by mali muži ovládať naspamäť ako Otčenáš!

Láska, nie si tučná

Ani v tých šatách, ani v tej novej sukni a vlastne, nie si vôbec tučná! To toto je veta, nad ktorou by muž nemal ani na sekundu premýšľať. A žiadna iná odpoveď na otázky svojej ženy typu Nie som v tom tučná? neexistuje. Nech sa cítiš akokoľvek, kompliment od muža vždy zahreje pri srdiečku. Najmä, ak sa týka našej postavy.

Viem, že si nič nechcela, ale objednal som jedlo aj pre teba

Ok, ok. Často sedíte spolu v reštaurácii, a zatiaľ čo si on objednáva chutné jedlo, ty hráš formu – buď nie si hladná, alebo si dáš len ten šalát. A potom mu pomaly kradneš hranolčeky z taniera. Dosť naťahovačiek, správny chlap vie, ako uspokojiť ženu. Predsa dobrým jedlom! Takže milí páni, už viete, čo musíte povedať, aby ste sa dotkli nášho srdca. Pizza je tu!

Áno, počúvam ťa

No dobre, priznávame, že niekedy nám jazyk behá rýchlejšie a dlhšie ako je naša polovička ochotná počúvať. Ale je aj pravdou, že nemusia na všetko reagovať, nám predsa stačí, ak vieme, že sa aspoň tvária, že počúvajú. A ak sa chceme uistiť, či je tomu naozaj tak, odpoveď Prepáč, nepočúval som ťa, je neprípustná. Milí muži, ak nás nechcete naštvať, počúvajte nás. Aj keby to malo byť jedným uchom dnu, a druhým von.

Dobre sa bav, verím ti!

Je to smutné, ale túto vetu na rozlúčku pred večerom s kamarátkami veľa žien nepozná. Prehnane žiarlivý chlap nie je, milé ženy, žiadna výhra. Nie sme ich majetok a máme právo baviť sa aj s inými ľuďmi. Vo vzťahu musí byť dôvera, a preto chceme to, čo dovoľujeme aj im. Chceme počuť milé slová dôvery, keď sa lúčime, nie žiarlivostné scény a zákazy.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.