Potrebovala som ťa a ty si odišiel.

Potrebovala som ťa a ty si tu nebol. Potrebovala som ťa a ty si všetko ukončil. Potrebovala som ťa milovať, ale ty si mi povedal, že nie som dosť dobrá. Potrebovala som ťa mať v mojom živote, ale ty si mi povedal, že som bola tvoja chyba.

Milovala som ťa, ale ty si ma nemiloval. 

Dnes som tá žena, ktorá ti už asi nechýba. Na ktorú si už nespomenieš. Na ktorú si vymazal z hlavy všetky spomienky a zahodil si moje listy do koša. Zabudol si na to, kto som a aká viem byť vášnivá. Pravdepodobne sa už nikdy nestretneme, no ty mne budeš chýbať vždy.

zdroj: unsplash.com

Stretla som ťa vtedy, kedy som bola zlomená najviac, ako sa len dalo. Zoznámili sme sa a ty ma pomohol dať dokopy. No si len muž, ktorý sa potreboval zabaviť. Ty si ma skutočne nepotreboval. To ja. Ja som ťa potrebovala a bola by som ochotná dať všetko za tvoju lásku.

Vieš čo si ty potreboval? Hrať sa. Ako malý chlapec. Potreboval si niekoho, kto ti vyplní voľný čas. S kým môžeš robiť všetky tie veci ako vo vzťahu, ale skutočne vzťah nebudete mať. Potreboval si len cítiť ženské telo a bolo ti jedno aké. Mal si rád spoločnosť žien, a tuším, že ani teraz sa na tom nič nezmenilo. Avšak… ja som bola pri tebe len dievča, ktoré sa do teba bezhlavo zamilovalo a malo ťa rado. 

zdroj: pexels.com

No teraz som žena, ktorá od teba odišla. Som žena, ktorá kvôli tebe plakala veľa nocí, no už nebude. Som žena, ktorá je vďačná za to, že jej srdce sa znovu scelilo. Som žena, ktorá vie aké je to cítiť lásku.

Teraz som žena, ktorá vie, aké je to odpúšťať. Som žena, ktorá ti teraz odpúšťa. 

A som žena, ktorá ti nebude chýbať. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.