Nela Slováková sa rozišla s priateľom
Instagram/nelaslovakova

S Lukášom sa rozchádzam. Je to úžasný chlap, naozaj. Bez irónie. Ale pre mňa je to človek bez lásky, citu a bez prejavovania emócií. Či už negatívnych alebo pozitívnych,“ napísala blondínka predtým, ako príspevok stihla vymazať.

A ako to zistila? Včera stratila psíka – čivavu Lotty. Kým ona šesť hodín plakala a prežívala peklo na zemi, Lukášove správanie ju zaskočilo, a tak sa to s ním rozhodla ukončiť.

Párik v Chorvátsku rozbieha spoločný biznis, a aj preto tam odcestovali. Pre mnohé dvojice je však rozchod v cudzine nepredstaviteľný, no Nela Slováková so svojím expartnerom naďalej vychádza viac než dobre.

Popísala to do detailov

Lotty sa za ten čas podarilo nájsť, ale Nelin názor na rozchod to nezmenilo. Práve dnes v príbehu na svojom Instagrame prezradila aj podrobnosti rozchodu, ktoré ťa možno zaskočia.

„Lukáš je proste super človek, super chlap, všetko zaobstará, zariadi. Je šikovný, pekný, veľmi inteligentný, máme spolu super zábavu. Bavíme sa fakt ako kamoši, môžeme si povedať úplne všetko, srandujeme spolu, všetko je vlastne super,“ priznala Nela Slováková.

„Má jedinú chybu. On nevie prejavovať lásku a dávať emócie a city najavo. Ja som plná emócií, citov, prekvapení a on to nevie. Určite ste to chceli vedieť, určite by ste sa pýtali a vznikali by nejaké konšpiračné teórie, tak som vám to tu nahrala. Že spolu v podstate nemáme jediný problém, až na tento,“ doplnila na záver, zatiaľ čo jej expartner sa k tejto situácii ešte nevyjadril.

Ktovie teda, ako sa to napokon skončí. Možno to na Nelu bolo iba príliš veľké emočné vypätie a nezvládla ho, alebo po piatich rokoch vzťahu naozaj na Lukášovi našla chybu, ktorú predtým nevidela a nedokáže ju prehryznúť. To všetko však už necháme na dvojici.

Celé video si môžeš pozrieť tu:

Zdroj: Instagram/nelaslovakova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News