priznanie rapera Ega

Majú medzi sebou dohodu, aká sa len tak vo vzťahu nevidí! Raper Ego, celým menom Michal Straka, patrí medzi najznámejších slovenských hudobníkov. Darí sa mu nielen v práci, ale aj v súkromnom živote. Doma má milovanú ženu Petru a dve krásne dcérky. Vždy to však ideálne nebolo a zrejme aj preto vznikla dohoda, ktorú odhalil v rozhovore pre Šarm.

38-ročný vyštudovaný právnik je v dlhodobom vzťahu s lekárkou Petrou. Dvojica sa spoznala ešte počas školy a v roku 2009 sa aj vzali. Viac ako 20-ročný vzťah naplnili aj dcérky Nina a Sofia. Vzťah s raperom, ktorý bol však často na cestách a žil v noci, nebol vždy ideálny.

Ego a Petra
zdroj: Facebook/Michal "Ego" Straka

Priznanie rapera Ega mnohých šokovalo

Manželia netajili, že sa počas uplynulých rokov niekoľkokrát aj rozišli a verejne sa hovorilo o nevere. „Je venovaná nielen mojej manželke, ale aj všetkým ľudom vo vzťahoch, ktorí sa v tomto ťažkom období navzájom podporujú, nevzdávajú,“ vyjadril sa Ego minulý rok, keď vyšla skladba Zatmenie. V jej texte opísal ich vzťah a aj to, že sa od nej vzdialil, no našťastie našiel cestu späť.

Najprv to vyzeralo tak, že odpúšťa iba ona mne, čo sa však nakoniec ukázalo celkom vyrovnané. Ukázalo sa to až neskôr. Teraz nedávno sme mali fázu zrovnávania týchto vecí a zvykania si na to, že nielen ja som ten, čo je vždy na vine alebo za všetko môže,“ vyjadril sa k tomu, že sa manželia už štyrikrát počas vzťahu rozišli.

Práve v súvislosti s neverou majú manželia medzi sebou dohodu, ktorá mnohých prekvapila.

Ego s rodinou
zdroj: Facebook/Michal "Ego" Straka

Nastavili sme princíp vzájomnosti, to znamená, že keby ma náhodou podviedla, neznamená to, že ma podviedla, ale že môžem podviesť aj ja. Znie to hrozne, ale to je ten najextrémnejší prípad,“ priznal sa.

Zdroj: sarm.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News