Instagram/willsmith

Problémy so psychickým zdravím môžu mať aj ľudia, o ktorých by si to nikdy nepovedala. Napríklad aj známe osobnosti svetového šoubiznisu. Obľúbený herec Will Smith najnovšie priznal, že prežíval aj ťažké chvíle, ktoré ho doviedli k tomu, že uvažoval nad samovraždou.

Už 8. novembra odštartuje na YouTube seriál „The Best Shape of My Life“, v ktorom sa herec Will Smith podujal na veľkú výzvu. V priebehu 20 týždňov chcel schudnúť 20 libier, čo je približne 9 kg. Zároveň chcel dokončiť knihu o svojom živote, na ktorej už dlhšie pracuje. Na jeho youtubovom profile nájdeš trailer aj s titulkami. Zverejnil ho aj na svojom Instagrame.

Trailer spolu s anglickými titulkami si môžeš pozrieť >>> TU <<<

Vo videu môžeš vidieť ukážky z pripravovaného seriálu, ktorý mal 53-ročnému hercovi zmeniť život. Ako sám Will prezradil, na začiatku natáčania si myslel, že sa dostane do svojej najlepšej fyzickej formy. Po psychickej stránke sa však nachádzal niekde úplne inde.

Dozvedel sa o sebe množstvo skrytých vecí a odhalil aj veľké a zároveň smutné tajomstvo. Počas tohto obdobia to bolo jediný raz, čo dokonca zvažoval, že si siahne na život. Prezradil to aj svojej rodine a v traileri môžeš vidieť, že to bolo veľmi dojímavé a jeho deťom sa to určite nepočúvalo jednoducho.

Podľa informácií na Willovom YouTube by malo ísť o minisériu so 6 epizódami, pričom každý deň bude zverejnená jedna nová časť. Ak ťa zaujíma, čo všetko počas týchto 20 týždňov prežíval a prečo chcel spáchať samovraždu, určite si tento seriál pozri.

Čakala by si, že aj takéto známe osobnosti trápia psychické problémy a pomyslenia na samovraždu?

Zdroj: Instagram/willsmith & YouTube/Will Smith

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News