Dva a pol chlapa

Zmena, ktorou si prešiel za posledné roky, je šokujúca. Seriálový herec Angus T. Jones patrí k svetovo najznámejším. Že ti jeho meno nič nehovorí? Ide o Jakea Harpera z mimoriadne obľúbeného seriálu Dva a pol chlapa. Jeho nové fotky, ktoré zverejnil New York Post, ti vyrazia dych.

Slávu okúsil už v mladom veku. Narodil sa v Texase a svoju prvú úlohu získal v piatich rokoch. Keď mal 10 rokov, dostal sa k úlohe malého Jakea, ktorá mu zmenila život. Známy sitkom sa premiérovo vysielal od roku 2003 až do roku 2015.

Od deviatej série, ktorá vyšla v roku 2011, sa však Jake na obrazovkách začal objavovať čoraz menej. Môže za to aj fakt, že v istom období vyzýval ľudí, aby seriál prestali sledovať.

Už nie je rozkošný Jake z Dva a pol chlapa

Nie je žiadnym tajomstvom, že z posledných častí sa vytratil i kvôli tomu, že bol seriál údajne v rozpore s jeho kresťanským cítením. Dnes má Angus 29-rokov a svoj život si žije v ústraní. Aj keď má vďaka seriálu na konte desiatky miliónov, na ulici by si len ťažko verila, že ide o známeho herca. Počas posledných rokov mu výrazne kolísala váha, nechal si narásť dlhú bradu a neriešil ani to, v čom pôjde von.

Takmer rok sa pritom podľa New York Postu na verejnosti neukázal, až kým ho paparazzi z magazínu aktuálne neodfotili v blízkosti jeho domu v Los Angeles. Bradu si síce skrátil, no vyzerá to tak, že opäť o čosi pribral. V šedom outfite a s červenou šiltovkou na hlave sa po ulici prechádzal bosí.

Spoznala by si ho?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by New York Post (@nypost)

Zdroj: nypost.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News