Instagram/lela_ceterova_official

Ich vzťah by mohol niekto prirovnať k telenovele. Raz je dobre, inokedy ide o hotovú katastrofu. Lela Ceterová sa konečne dostala k svojmu mobilu a pre český portál Blesk otvorene prehovorila. Jej slová mnohých prekvapia, pretože napokon by malo byť všetko úplne inak a Karlos by nemal byť tým, kto jej vzal mobil. 

Všetko to začalo začiatkom januára, keď Karlos zverejnil video, na ktorom obvinil svoju snúbenicu z nevery s jeho dobrým kamarátom. Následne toto vyjadrenie zo svojho profilu stiahol a povedal, že to prehnal. O pár dní nato Lela všetko poprela a ukryla sa u kamarátky, cez ktorú komunikovala s médiami aj jej partnerom.

Konflikt zažehnali pomerne rýchlo, pretože podľa informácií by si mali spolu užívať na dovolenke v Dubaji. Možno ich vzťah dokonca ani nie je stratený a naozaj sa dočkáme veľkolepej svadby.

V pondelok večer sa po dlhom čase objavila Lela na svojom instagramovom profile. Zverejnila fotku so svojimi dvoma deťmi a ľuďom sa v krátkosti prihovorila.

„Ahojte. Konečne mám spojazdnený nový telefón a môžem sa pripojiť na Instagram. Môj prvý post patrí hlavne Vám. Chcem sa Vám všetkým veľmi pekne poďakovať za milé správy a odkazy, chcem sa poďakovať rodine, manažérke, blízkym kamarátom… k celej kauze som sa vyjadrila exkluzívne na Blesk.cz,“ prihovorila sa Lela svojim fanúšikom.

„Pred časom som sľúbila, že sa vyjadrím ku všetkému, čo sa stalo. Najradšej by som mlčala a zachovala si noblesu, ale to, čo sa deje ďalej, je už príliš, a preto musím povedať veci zo svojho pohľadu. Nebudem sa tu prikrášľovať, každý si aj tak urobí názor sám,“ začala Lela svoju úprimnú spoveď.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News