Slovenský herec Dušan Cinkota

Dlhé roky žije s manželkou, teraz prezradil, že v minulosti mal vzťah aj s mužom! Slovenský herec Dušan Cinkota, ktorý patrí k tým, ktorí sú na našej scéne stálicami, šokoval dokonca intímnymi detailmi v rozhovore pre reláciu K-FUN na rádiu VIVA.

52-ročný Cinky, ako znie jeho prezývka, je známy divadelný, filmový, seriálový, ale aj dabingový herec. Jeho hlas sa stal nezabudnuteľným vďaka postave Chandlera Binga v seriáli Priatelia.

Na obrazovkách sa objavil v seriáloch Šťastní vs. Šťastní, kde mal jednu z hlavných postáv, ale aj v nedávnych projektoch Ultimátum, Delukse či Červené pásky.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HRANICA (@hranica_tvjoj)

Slovenský herec o vzťahu s mužom

Od roku 2008 je jeho manželkou Zuzana, ktorá mu v roku 2018 porodila aj syna menom Oleg. Dušan však v šou, kde ide hanblivosť bokom prezradil, že v minulosti si vyskúšal aj vzťah s chlapom.

Dokonca netajil ani jeho meno a to, čo spolu zažili v intímnych chvíľach. Ide pritom o známeho tanečníka a režiséra! „Kedysi som mal krásny vzťah s Liborom Vaculíkom, ale zistil som, že som heterose*uál. Bola fajka, do zadku mi to nestrčil, ani ja teda. Boli sme hlavne zhúlení, takže tie zábrany tam padali,“ prezradil bez zábran svoju skúsenosť.

„Ja som ho ľúbil úprimne ako človeka, vtedy som prišiel na to, že vlastne som heterose*uál, ale lásku vnímam ako naozaj obrovský pojem. Ľúbiť muža sa dá takisto, nemusím s ním se*ovať, ale môžem ho ľúbiť a môžem si ho vážiť, môžem s ním mať dokonca vzťah“ povedal na rovinu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filip Tuma (@filip_tumaa)

Zdroj: YouTube/Rádio VIVA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News