Pamätáš sa na skvelé správy ohľadom toho, že film After dostane tretie aj štvrté pokračovanie? Dnes pre teba máme smutnú správu. Jedna z hlavných postáv sa už v týchto pokračovaniach neobjaví.

V ďalších filmoch sa už neobjaví Shane Paul McGhie, ktorý stvárnil najlepšieho priateľa Tessy – Landona. Samotný herec to oznámil na svojom instagramovom profile.

View this post on Instagram

Bestie alert 🚨🚨🚨 #AfterMovie

A post shared by After Movie (@aftermovie) on

„S ťažkým srdcom vám musím oznámiť, že sa nezúčastním natáčania v Bulharsku. Nezhodli sme sa na žiadnej zmluve, a tak som musel uskutočniť veľmi ťažký telefonát. Musel som sa postaviť za seba, spôsobom ako by to urobil Landon. Som veľmi vďačný za to, že ste ma privítali v After rodine a že ste ma podporovali na tejto neuveriteľnej ceste.“

„Cítil som vašu lásku po celom svete a bolo to najväčšie požehnanie a pocta. Videl som, ako veľmi niektorým z vás After zmenil život a bol svetlom v týchto temných časoch. Pre mňa reprezentuje Landon nádej v ľudstvo a jeho vzťah s Tessou je stelesnením bezpodmienečného priateľstva, o aké sa všetci snažíme.“

„A na záver, poznám ten pocit, keď sa začína niečo nové. Prosím vás, privítajte herca, ktorý ma nahradí, a zaobchádzajte s ním s rešpektom a láskou, aké ste v prvé dni dali aj mne. Ďakujem vám všetkým za lásku a podporu,“ odkázal Shane na svojom profile.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.