pravá láska
Unsplash/Angelina and Antonis Antoniou, Unsplash/Zohre Nemati

Určite si už minimálne raz počula vetu, že keď nájdeš svoje stratené sebavedomie, nájdeš svojho princa. Je to ale veľký omyl a neviem, komu sa to stalo. Pravdou je, že pravá láska prichádza v momente, keď zo svojho života pošleš preč tých nesprávnych ľudí, ktorí ti do života vkladajú zlú energiu. 

Nedokážeš si nájsť frajera? A chcela by si konečne po svojom boku toho pravého? Neustále sa pýtaš, prečo sa vždy iba sklameš a či ti to naozaj nie je súdené. Všetci ti radia, aby si nejako získala stratené sebavedomie. Že keď začneš milovať samu seba, až potom dáš priestor niekomu inému. Toto ale nie je tak celkom presné a naozaj existuje iba málo ľudí, ktorým sa to takto aj udialo.

párik sa bozkáva na hojdačkách
zdroj: Unsplash/roy23

Príde so sebavedomím aj pravá láska?

Každý máme v živote isté poslanie. Všetci dostávame iné životné lekcie a nikto nemá rovnakú cestu. Musíme sa naučiť to, čo ešte nevieme. Tvoj osud ťa môže prefackať miliónkrát, no bude to robiť dovtedy, kým sa zo svojich chýb nepoučíš. Nikdy sa nevzdá, tým si buď istá. Má väčšiu vytrvalosť, ako čokoľvek na svete.

Ak teda nemiluješ samu seba, pozeráš sa do zrkadla s odporom, no vo vnútri vieš, že to môžeš zmeniť, je tvojou životnou lekciou nájsť práve to sebavedomie. A tak nájdeš toho pravého.

smutné dievča
zdroj: Unsplash/Matteo Vistocco

Keď si už sebavedomie našla, no aj tak to neprišlo, tvojím osudom je niečo úplne iné. Musíš sa zbaviť väzieb na minulosť. Odstráň zo svojho života toxických ľudí, ktorí ti doň prinášajú zlú energiu. Keď to naozaj spravíš, až potom na teba bude čakať pravá láska.

Ako to spraviť?

O tom, ako nájsť stratené sebavedomie, sme ti už písali viackrát. Tak ako sme ti veľakrát písali aj o tom, ako sa zbaviť toxických ľudí.

dievča beží
zdroj: Unsplash/Javier Allegue Barros

V princípe je to celkom jednoduché. Musíš sa riadiť tým, čo ti hovorí srdce. Ak sa nemáš rada, postav sa pred zrkadlo a nájdi na sebe veci, ktoré sa ti páčia. A rob to každý deň minimálne raz, až kým nenájdeš to stratené sebavedomie.

Keď chceš prísť na to, kto je v tvojom živote toxický a ako sa ho zbaviť, stačí iba sledovať na to, ako sa správajú. Takí ľudia ťa budú oberať o tvoju energiu a budeš to z nich cítiť. A očividné príznaky? Nesúhlasia s tebou, pohŕdajú tebou, hovoria ti, čo máš robiť, je ti trápne pýtať sa ich niečo. A ak od nich niečo dostaneš, máš pocit, že to nie je nezištné a že im to musíš do bodky vrátiť. Máš takého človeka v živote? Tak sa ho radšej rýchlo zbav, lebo sa sama poženieš do záhuby.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating