Wednesday zo seriálu The Addams Family

Fanúšikov po celom svete zasiahla smutná správa. Herečka, ktorá v seriáli The Addams Family stvárnila svojskú Wednesday, zomrela. Portál Variety informoval o tom, že smrť Lisy Loring, ako znelo jej skutočné meno, potvrdila jej dcéra Vanessa Foumberg.

Americká herečka Lisa sa do filmovej histórie zapísala vo veku 6 rokov. Vtedy si ako prvá zahrala postavu divácky obľúbenej Wednesday, ktorá dodnes žne veľké úspechy aj v prevedení iných herečiek – aktuálne v podaní Jenny Ortegy na Netflixe. Loring ju stvárnila v pôvodnom seriáli, ktorý sa vysielal v rokoch 1964 až 1966.

Wednesday zo seriálu Addams Family
zdroj: Instagram/addams.family.of.salem

Navždy bude prvou Wednesday

Herečka, ktorá si neskôr zahrala aj v mnohých iných seriáloch, sa dožila veku 64 rokov. Na večnosť odišla v prítomnosti svojich dvoch dcér, pričom práve jej rodina bola tou, ktorá rozhodla o jej osude. Lisu lekári s dovolením jej najbližších odpojili od prístrojov, ktoré ju udržiavali pri živote.

„Odišla pokojne. Obe dcéry boli pri nej a držali ju za ruku,“ potvrdila jedna z nich. K jej smrti sa vyjadrila aj jej dobrá priateľka Laurie Jacobson.

Herečka Lisa Loring
zdroj: Instagram/addams.family.of.salem

„S veľkým zármutkom oznamujem smrť našej drahej priateľky Lisy Loring. Pred štyrmi dňami utrpela masívnu mŕtvicu spôsobenú fajčením a vysokým krvným tlakom. Bola udržiavaná pri živote 3 dni. Jej rodina musela urobiť náročné rozhodnutie,” priblížila viac detailov okolo jej úmrtia.

Herci v seriáli Addams Family
zdroj: Instagram/addams.family.of.salem

Zdroj: variety.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News