Facebook/FRIENDS (TV Show)

Rakovina si nevyberá, koho zasiahne. O to väčší smútok ľudia prežívajú, ak ide o niekoho známeho, koho poznajú napríklad z televíznych obrazoviek. Portál Today informoval o chorobe herca Jamesa Michaela Tylera, ktorého môžeš poznať predovšetkým zo seriálu Priatelia.

Ak ti meno herca nehovorí nič, určite si pamätáš seriálovú postavu Guntera z kaviarne, ktorý sa stal neodmysliteľnou súčasťou každej série. 59-ročnému hercovi v roku 2018 diagnostikovali rakovinu prostaty, ktorá sa už rozšírila aj do jeho kostí a momentálne sa nachádza v 4. štádiu choroby.

Rakovinu mu zistili počas bežnej zdravotnej prehliadky, kedy odhalili zvýšené hodnoty a hneď bolo jasné, že sa s ním niečo deje. Herec vyzýva mužov k tomu, aby nepodceňovali preventívne prehliadky. Ak by chorobu podchytili skôr, mal by väčšie šance na uzdravenie.

Herec James Michael na svojom Instagrame zverejnil aj smutnú fotografiu, pomocou ktorej odkázal svojim fanúšikom, že ukončil druhé kolo chemoterapie a ďakuje za podporu, ktorú od svojho okolia dostáva.

Aj keď to nevyzerá veľmi dobre, pevne veríme, že „Gunter“ je veľkým bojovníkom, ktorý si s touto zákernou chorobou poradí.

Zdroj: Today, Instagram/slate_micheal

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News