Počujem tvoj plač každý večer. Viem, že neplačeš preto, pretože je niečo zle. No kvôli tomu, že nemôžeš uveriť, že je to také krásne.

Celý čas, kedy si bola v nesprávnych vzťahoch, si plakala preto, pretože si nevedela ako von. Nevedela si ako ukončiť to trápenie. Nechcela si ho opustiť, pretože si ho ľúbila, no zároveň ťa všetko naokolo ničilo.

Teraz nemôžeš uveriť, že to prišlo tak rýchlo. Ten vzťah, o ktorom si snívala, že bude posledný. Ten vzťah, o ktorom si vedela, že bude úprimný. Ten vzťah, o ktorom si dúfala, že raz príde.

View this post on Instagram

😍😍

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Tvoje slzy neznamenajú, že tvoj priateľ robí niečo zle. Tvoje slzy znamenajú, že si za neho veľmi vďačná. Že tvoje srdce konečne našlo domov a tvoja duša konečne našla niekoho, kto jej rozumie.

Slzy šťastia, ktoré máš, keď sa na neho pozrieš, nemôžeš zastaviť. Nie je to jedna alebo dve, plačeš celý čas, ako je pri tebe. Chceš od neho, aby ťa držal a nepustil.

Vždy si o ňom snívala a zrazu je tvoj.  Stojí pri tebe a vždy keď idete spolu von, nosí vreckovky.

Váš vzťah možno nie je taký, aký si si predstavovala, no je omnoho viac. Si v ňom ty a celá si sa mu otvorila. Nikdy si neverila, že príde muž, pri ktorom to bude také ľahké. Hovoriť o všetkom, čo ťa trápi. Hovoriť o svojej minulosti a o problémoch, ktoré máš. On ťa s láskou v očiach počúva a nikam sa nechystá odísť.

Zakaždým, keď sa na neho pozrieš, hovoríš si, aké máš šťastie, že ho zrovna ty môžeš mať. Vieš, že on obsahuje všetko, čo si zaslúžiš. Ešte sa nepoznáte tak dobre, no to príde časom. Spoznáte sa a budete chcieť svoj život prežiť bok po boku.

Takéto slzy, ktoré pri ňom máš, znamenajú, že cítiš. Že vieš oceniť tú lásku, ktorú máte. Že máš emócie a všetky spálené mosty k ľuďom, ktoré si mala, si si znovu vybudovala.

Tieto slzy znamenajú tú najčistejšiu lásku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.