instagram/lukyadamec

Spevák Lukáš Adamec má za sebou zaujímavý víkend. Ako sám informoval svojich fanúšikov na Instagrame, po tom, čo si so svojimi dvoma deťmi užil wellness v Tatrách, sa mu po ceste do rodných Košíc stala nepríjemná nehoda. 

34-ročný Lukáš, ktorý sa stal víťazom súťaže Česko-Slovenská Superstar v roku 2011 a v roku 2016 aj zábavnej show Tvoja tvár znie povedome, má s manželkou Miriam 7-ročného syna Tea a o 2 roky mladšiu dcérku Leu. Detičky boli s ním v aute práve v čase, keď im do cesty vbehla srnka, ktorá úplne zdemolovala auto.

Našťastie, deťom a ani ich otcovi sa nič nestalo a vyviazli z auta úplne bez zranení. Kým deťom zabezpečil odvoz na Liptov, Lukáš čakal na policajtov, aby vybavil všetko potrebné. ,,Všetci sme ok, boli so mnou v aute deti, ale sme všetci okej, už išli spinkať, ja čakám, riešim, tiež zdravý, nič sa mi nestalo, auto je zdemolované, čo už.“

Vo videu sa prihovoril fanúšikom, aby ich informoval o tom, že je všetko v poriadku a situáciu nebral s plačom. Práve naopak, odkázal divákom, že život je boj (čo je, mimochodom, aj názov jeho skladby) a aj napriek tejto situácii si zažil pekný deň.

Spevákové pocity a vyjadrenie po nehode

 

Zdroj: instagram/lukyadamec

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News