Slovenský raper sa stane otcom

Slovenská rapová scéna má v súčasnosti rušné obdobie. Okrem festivalov rad za radom oznamujú radostné správy aj v súkromnom živote. Ďalší známy slovenský raper sa na svojom Instagrame pochválil tým, že sa jeho rodinka rozrastie o ďalšieho člena. 

Slovenský raper s partnerkou čakajú bábätko

Gleb Veselov je známy slovenský raper pôvodom z Ruska. 31-ročný umelec sa pred troma dňami na svojej sociálnej sieti pochválil s úžasnou novinkou. S partnerkou Barbarou totiž čakajú prvé bábätko.

Gleb
zdroj: Instagram/glebzoo

A tak, ako aj väčšina známych osobností, aj Gleb to oznámil originálnym spôsobom. V máji prišiel s krásnou novinkou raper Momo. Onedlho sa z neho totiž stane už trojnásobný otec. Pred mesiacom sa zase oženil DJ EKG a teraz prichádzame s ďalšou dobrou správou.

Oznámili to originálne

Gleb a jeho partnerka Barbora sú v radostnom očakávaní. A oznámili to fotkou na Instagrame, ktorú nájdeš v našej fotogalérii pod článkom. Známy slovenský raper na nej objíma vypuklé bruško jeho partnerky.

Gleb Veselov
zdroj: Instagram/0vinka

Je samozrejmé, že známi interpreti sa medzi sebou poznajú. Navzájom sa sledujú aj na sociálnych sieťach a tešia sa z úspechov toho druhého. Teda, až na výnimky, ktoré si prostredníctvom pesničiek posielajú drsné odkazy.

Glebovi ale k fantastickej správe zablahoželalo množstvo známych osobností. V komentároch pod príspevkom takmer ihneď pribudli gratulačné komentáre.

Gleb a Barbora
zdroj: Instagram/0vinka

Vrelých blahoželaní sa slovenský raper dočkal napríklad od Separa, Rytmusa, DJ EKG, Sameya, Zaya a mnohých ďalších. Ku gratuláciám sa samozrejme pripájame aj my. No a v našej FOTOGALÉRII uvidíš pekné fotky, ktoré ťa chytia za srdce.

Zdroj: Instagram/glebzoo

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News