herec

Známy slovenský herec a spevák v relácii K-Fun, ktorú pravidelne v stredu večer vysiela Rádio Viva, pootvoril dvere do svojho súkromia viac ako kedykoľvek predtým.

Reč o Sávovi Popovičovi, hercovi, komikovi a v neposlednom rade členovi skupiny Kopytovci, ktorá v 90. rokoch zabávala Slovákov paródiami na tanečné hity. Sáva spolu s ďalším členom vtipnej formácie Henrichom Platekom v pikantnej šou Rádia Viva porozprávali rôzne „pikošky“ zo svojich životov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sava Popovic (@sava.popovic_)

Moderátorov Alexandra Štrbu alias Inžiniera Vagimíra a Mária Gottiho ako Doc. Hormóna zaujímalo, či Sávu niekedy chorobne prenasledovala žena. „Áno, jedna ma pichla nožom,“ šokoval v éteri starší brat speváka Tomiho Popoviča. „To nemyslíš vážne … to ste už mali asi vzťah dlhší, hej? Keď ťa pichla, že bola nahnevaná,“ zobral si slovo zaskočený moderátor.

Lebo som ju opustil,“ v krátkosti vysvetlil 56-ročný herec, pričom búrlivý rozchod ďalej nerozoberal. Prezradil však, že keď cíti, že už to so ženou nie je ono, skrátka sa vyparí.

Väčšinou som tak zdrhol. Lebo to je najlepšie,“ uviedol úspešný umelec, načo dvojica chcela vedieť podrobnosti. „Že som sa vytratil a napísal som jej, že už to bude takto … lepšie to je,“ myslí si Sáva, z ktorého slov by si muži brať príklad radšej nemali. V dnešnej dobe sa tomu hovorí aj ghosting. Ak sa chceš o tejto novodobej metóde rozchodu dozvedieť viac, prečítaj si náš článok o ghostingu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sava Popovic (@sava.popovic_)

Zdroj: Rádio Viva/K-Fun

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News