instagram.com/jirko_blatny_official Instagram.com/polat_elalmis_official

Vlasy sú našou korunou krásy a neexistuje žena, ktorá nechce zveriť tie svoje naozajstnému odborníkovi.

Veď občas sa každej z nás stalo, že po opustení kaderníctva sme mali chuť rozplakať sa. Preto nám až srdce podskočí, ak vidíme na internete prácu niekoho, kto s vlasmi dokáže robiť ozajstné zázraky.

Vďaka šikovným rukám a mnohým skúsenostiam máme aj u nás skutočné esá, ktoré majú svoje diáre plné na niekoľko mesiacov vopred. A to aj vďaka tomu, že svoju prácu prezentujú na sociálnych sieťach. Obľúbili si ich celebrity a o ich rukách sníva mnoho žien. Toto je 5 chlapov, ktorí robia ženám skutočnú radosť.

Jirko Blatný

27-ročný Jirko pochádza z Moravy, no už niekoľko rokov žije v Trnave, kde spolu s priateľom vlastní salón Hair Studio Jirko Blatný. O tom, že s vlasmi dokáže zázraky svedčí množstvo fotografií jeho práce, ktoré zverejňuje na svojom instagramovom profile. A keďže ho sleduje viac ako 33-tisíc ľudí, je zrejmé, že má ozajstný talent. Dostať sa pod jeho ruky túži obrovské množstvo žien, a on už tak má svoju exkluzívnu klientelu. K nej patrí napríklad aj speváčka Dominika Mirgová, ktorej je dvorným kaderníkom, či moderátorka Diana Hágerová.

Ján Molnár

Doslova celebritným kaderníkom je Ján, ktorý vlastní Kaderníctvo Ján Molnár v Bratislave. Tento špičkový kaderník je jediným na Slovensku, ktorý česal aj pre svetové médiá, akými sú ELLE, VOGUE či HARPER’S BAZAAR. Už v 18-tich rokoch začal spolupracovať so slovenskou EMMOU, a tak si postupne budoval svoje meno. Dnes už snáď nie je na Slovensku celebrita, ktorú by nečesal. Na svoju svadbu mu účes do rúk zverila Jasmina Alagič, a už viackrát sa postaral o vlasy aj našej pani prezidentky Zuzany Čaputovej.

Polat Elalmis

29-ročný Polat s tureckými koreňmi vlastní salón Polat Elalmis Hair Salon v Bratislave. Jeho ruky dokážu vykúzliť neskutočne krásne farby vlasov, vďaka čomu si vybudoval meno, a dnes má pod sebou hneď niekoľko ľudí. Okrem práce s nožnicami mu nie je cudzie podnikanie, keďže sa mu venuje od svojich 20-tich rokov, a angažoval sa dokonca aj v politickej sfére. O tom, že vlasy farbí prvotriedne svedčí množstvo príspevkov, ktoré si môžeš pozrieť na jeho Instagrame. Sleduje ho viac ako 10-tisíc fanúšikov, a do jeho rúk sa zverili mená ako Magdaléna Rybáriková, Lucia Sládečková či Bianka Rumanová.

Ján Senáši

Práve v salóne Polata Elalmisa pracuje aj šikovný Ján. Ďalší sympatický mladík, ktorý to s farbou a nožnicami naozaj vie. Veria mu napríklad aj speváčky Tina a Aless, ktoré patria k jeho klientkam. Vďaka svojej precíznosti mu stúpaju nie len virtuálni fanúšici, ale aj zákazníčky, ktoré si želajú výhradne jeho. Okrem práce s vlasmi je jeho vášňou aj móda.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty