Slovenskí influenceri dostali výzvu vyskúšať neznáme kozmetické produkty „naslepo“ – formou blind testu. Do výzvy Dare to Explore sa zapojili aj trendsetterka Natália Körnerová alias @natykerny a známy instagramer @majkbymajk – Michal Šefčík. Zistenie, o akú značku ide, im vyrazilo dych.

Odhalenie „blind testu“ prekvapilo a prekonalo očakávania

Obaja influenceri produkty testovali niekoľko týždňov „naslepo“, bez tušenia o akú značku ide, a produkty si ihneď zamilovali. Po „blind teste“ prišlo veľkolepé odhalenie. „No name“ produkty, ktoré influenceri testovali, boli sprchové gély a deodoranty ikonickej značky Fa. „Opäť sa mi potvrdilo, že po kvalitné produkty netreba chodiť ďaleko. Chvíľku som ostala zmätená, lebo som čakala novú revolučnú značku, ktorá prichádza na slovenský trh s osviežujúcimi produktmi, a vlastne to bola overená klasika,“ priznáva vo svojom Instagram príspevku Naty, ktorá ostala po odhalení značky príjemne prekvapená. Naopak, Michal mal tušenie, že sú mu produkty povedomé: „Poznáte tie situácie, keď vás vôňa prenesie v čase a priestore do nejakej konkrétnej situácie z minulosti? V prípade sprchovacieho gélu aj antiperspirantu sa mi už v prvom momente zdalo niečo veľmi povedomé. Už vtedy som si povedal, že za tým celým nebude nová kozmetika, ale niečo dobre známe.“ 

zdroj: Instagram/majkbymajk

Fa teraz prichádza v novom šate a s vylepšeným zloženým 

Značka Fa je ikona medzi značkami s viac ako šesťdesiatročnou históriou. Od 50. rokov je Fa známe predovšetkým pre svoje výrazné vône a pôsobivé designy. Fa milujú spotrebitelia po celom svete vďaka rozmanitosti v produktoch starostlivosti o telo s inovatívnymi a hravými vôňami. Vďaka širokej ponuke sprchových gélov a dezodorantov, spolu so vzrušujúcimi vôňami, si môžete každý deň zvoliť úplne iný svet, ktorý preskúmate. Navyše teraz s vylepšeným zložením i v novom šate.

Michala očarilo vylepšené zloženie: „Nadchol ma najmä sprchovací gél, ktorého pri sprchovaní stačí použiť naozaj kvapku, navyše príjemne vonia a nevysušuje pokožku. Naopak, ostáva príjemne hebká a svieža.“ Naty nadchla nezabudnuteľná vôňa, ktorá podporila jej objaviteľského ducha. „Projekt Dare to Explore ma nadchol a baví od testovania naslepo až doteraz. Dnes aj po odhalení produktov som stále očarená ich kvetinovou vôňou a výdržou. Produkty Fa mám so sebou aj na cestách a spoločne objavujeme svet,“ priznáva Naty vo svojom Instagram príspevku.

zdroj: Instagram/natykerny

Starostlivosť o pokožku i životné prostredie

Vzrušujúce vône sú hlboko zakorenené v DNA značky a patria k nej už od nepamäti. Navyše, nový relaunch značky prináša nielen vône inšpirované náladou, ale sprchové gély majú teraz aj vylepšené zloženie a tiež minimálne 93% prírodne získaných ingrediencií vrátane vody. Priehľadné fľaše sprchových gélov sú vyrobené zo 100% recyklovaného PET a nepriehľadné fľaše sprchových krémov sú teraz z 25% recyklovaného HDPE. Vďaka novému uzáveru sprchových gélov a krémov sa zredukovalo množstvo použitého plastu, ale aj sprchový gél alebo krém teraz spotrebujete ľahko až do poslednej kvapky. Zloženie je teraz navyše úplne vegánske.

Fa Choose Your Mood

Baví vás skúšať rôzne vône a vyberať si kozmetické produkty podľa toho, ako sa chcete cítiť počas celého dňa? Začnite svoj deň s novou radou Fa Choose Your Mood a vyskúšajte vône inšpirované náladou. Povzneste sa a vydajte sa do sveta s GO HAPPY alebo sa preneste do chvíle pohody a pokoja s GET SPIRITUAL. Tieto sprchové gély majú nové zloženie, ktoré je šetrné k pokožke a chráni ju pred vysušením. Obsahujú až 93 % ingrediencií prírodného pôvodu vrátane vody, sú vegánske a majú biologicky rozložiteľné zloženie. Doprajte si tiež čas sami na seba a relaxujte s CATCH DREAMS s upokojujúcou vôňou levandule alebo s DVINE MOMENTS s vôňou divokej kamélie. Tieto sprchové gély obsahujú až 94 % ingrediencií prírodného pôvodu vrátane vody, ich zloženie je vegánske a šetrné k pokožke, takže ju nevysušuje. Rad CATCH DREAMS má dokonca inovatívnu technológiu „Sleep Well“, ktorá podporuje spánok.

zdroj: Instagram/majkbymajk & Instagram/natykerny

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.