Ako pripraviť svoj šatník, ale aj pokožku na letné počasie? Influencerky vám prezradia svoje overené tipy a triky vďaka ktorým vaše nôžky budú tip-top!

Starostlivosť je základ

Ak obľubujete v teplom počasí šľapky alebo sandáliky, určite nepodceňte pedikúru. Spraviť si ju môžete aj doma a so správnymi prípravkami to nie je nič náročné. Základom pre pekné nohy je zbaviť sa stvrdnutej a suchej pokožky. Každá blogerka má na to svoje metódy. Barborka z blogu Owl Heaven na to používa elektrický pilník, Kejmy odporúča peeling. Iné blogerky zasa odporúčajú staviť na dostatočnú hydratáciu pokožky.

zdroj: freepik.com

„Každý večer si nohy poriadne natieram. Rada používam dva výborné produkty Yves Rocher:  konkrétne vyživujúci krém na nohy a opravný balzam na nohy. Oba tieto produkty dodávajú nohám dôkladnú hydratáciu a voňajú krásne po levandule. Ktorá zase pôsobí veľmi upokojujúco a dodáva nohám ako keby ľahkosť,“ hovorí Barborka z blogu Life is beautiful. Ďalšie tipy na správnu starostlivosť o nohy a nielen to nájdete na beauty blogoch.

Máte aj vy blogerku, na ktorej beauty tipy nedáte dopustiť? Zahlasujte za ňu v súťaži BLOGER ROKA.

Farby, farbičky

S farbou nechtov na nohách sa môžete pekne vyhrať. Okrem toho, že lak na nechty pôsobí pekne v topánkach s otvorenou špičkou, zároveň napomáha k tomu, aby sa nechty nelámali a chráni ich. Ak hľadáte kvalitné laky v rôznych farbách, rozhodne navštívte FAnn Parfumérie, kde nájdete nielen laky, ale aj všetko potrené na to, aby boli vaše nohy v lete neodolateľné. Jednoznačnou favoritkou medzi farbami u blogeriek je biela a hneď za ňou nasleduje červená. „Tieto farby nádherne vyniknú na opálenej pokožke,“ hovorí blogerka Stylemon.

Čerešnička na torte

Krásne nohy dokonale podčiarknete tými správnymi topánkami. Každá z nás v lete preferuje niečo iné. Niekto je verný plátenkám, iný má rád pohodlné šľapky a niekto preferuje sandáliky na opätku. Čo rada v lete nosí jedna z top Mamy blogeriek – Fashion Spy? „Na lete milujem tu voľnosť a slobodu, ktorú doprajem aj svojim nohám. Takmer cele leto nosím štýlové šľapky alebo sandále, v ktorých vynikne dokonalá manikúra a aj opálené nohy.“

Ešte neviete, čo budete nosiť toto leto? Stačí zabehnúť do CCC a tam si určite niečo vyberiete. K novým topánkam môžete rovno zladiť aj kabelku, ktorá vám pekne doplní celý outfit. Ako správne skombinovať topánky s kabelkou vám prezradia slovenské fashion blogerky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.