slovenské influencerky
Instagram/queen.plackova, Instagram/biankarumanova, Instagram/llnzz

Slovenské influencerky na Instagrame zažívajú prevrat. Sú vzormi, ktoré nasleduje množstvo tínedžerov. Sú pre nich ikonami, ktoré napodobňujú. A kto ti ako prvý napadne, keď započuješ pojem influencer?

Z domácej sféry to možno je Zuzana Plačková, Lula Almaksus, Jana Hrmová, Jasmina Alagič, Lucy Pug, Ivana Gáborík či Bianka Rumanová. Pokojne by sme medzi ne ale mohli zaradiť aj Moniku Bagárovú.

influenceri
zdroj: Instagram/andreasaky

Slovenské influencerky vládnu Instagramu

Hovorí sa, že slovenské ženy sú tie najkrajšie na svete. Určite to aj je pravda. Prečo by si predsa z našich báb bralo príklad toľko mladých slečien? Hoci majú veľmi podobné štýly obliekania, každá je niečím originálna. A v nasledujúcich riadkoch si ich porovnáme.

Lula Almaksus, Bianka Rumanová či Lucy Pug majú veľmi podobné štýly obliekania. Keď si pozrieš ich instagramové profily, uvidíš, že ich fotkám vládnu crop topy či ozdobné podprsenky. Vždy sa vedia fantasticky zladiť. Či už je to na spoločenskú udalosť alebo idú športovať.

Lucy, Bianka a Lula
zdroj: Instagram/lucypug, Instagram/biankarumanova, Instagram/llnzz

Všetky tri majú perfektný štýl obliekania aj počas športovania. Podnikajú aj v oblasti módy, takže by si ich ihneď mala začať sledovať. Do najnovších trendov sa rozumejú. Sú predsa odborníčky.

V súčasnosti je veľmi moderné aj oversize oblečenie, čím sa riadia aj spomínané slovenské influencerky. Objemné tričká si zladia s obtiahnutými legínami či krátkymi nohavicami. A vždy sú neuveriteľne štýlové.

Lula, Bianka a Lucy
zdroj: Instagram/llnzz, Instagram/biankarumanova, Instagram/lucypug

Moderné sú aj priesvitné kardigány, tričká či crop topy. A aj trochu odvážnejšie kúsky, na ktoré sa zase špecializuje Lucy Pug. Vie ich totiž fantasticky zladiť a dokonale vedia zvýrazniť jej postavu.

Napríklad, taká Bianka Rumanová je odborníčkou na farby a dokonale zladené tvary. Fantázii sa totiž medze nekladú a v súčasnosti sa nosí hocičo.

V tomto tiež netreba zabudnúť ani na beauty vlogerku a influencerku Janku Hrmovú. Aj tá ma dokonalý štýl obliekania, no perfektne si vie spraviť aj make-up. A dokonca ho aj zladiť so svojím outfitom.

Jana Hrmová
zdroj: Instagram/janahrmi

Vyspelejší štýl

Jasmina Alagič a Monika Bagárová patria už medzi staršie a skúsenejšie influencerky. Ich štýl obliekania je už vyspelejší a nie veľmi sa hodí tínedžerkám. Obe ale obľubujú luxus, no sú trendy pri všetkých príležitostiach. Pozri si ich profily na Instagrame a hneď pochopíš, o čom hovoríme.

Jasmina je trochu konzervatívnejšia a obľubuje nohavicové kostýmy, ktoré sa jej veľmi hodia. Výstrihy nosí málokedy, no aj napriek tomu je vždy štýlová a trendy. Monika je zase mladá slobodná mamička, ktorá má rada obtiahnuté a krátke šaty, ktoré zvýrazňujú jej dokonalú postavu.

Jasmina a Monika
zdroj: Instagram/jasmina_alagic, Instagram/bagarovamonika

Tehotenská móda

No a medzi najštýlovejšie tehotné influencerky nepochybne patrí Zuzka Plačková a Ivanka Gáborík. Kráľovná slovenského Instagramu je v tomto trošku odvážnejšia, ako manželka známeho hokejistu. Obe však vždy boli počas tehotenstva najviac trendy budúce mamičky na Slovensku.

Zuzanu Plačkovú by sme mohli prirovnať k Rihanne, ktorá sa nehanbila ukazovať svoje tehotenské bruško. Ivanka volila radšej obtiahnuté oblečenie, ktoré zvýrazňovali jej dokonalú postavu aj počas týchto ťažkých mesiacov. Ak pod srdcom teda nosíš dieťatko, určite si pozri ich profily a skús si z nich vziať príklad.

Ivana a Zuzana
zdroj: Instagram/iversanns, Instagram/queen.plackova

Okrem toho, sme už písali aj o influencerkách, ktoré patria medzi najkrajšie mamy v slovenskom šoubiznise. Tak čo povieš, ktorej to počas tehotenstva svedčalo najviac?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista