instagram/kdebolotambolo

Každá žena sa občas porovnáva s inými a pri pohľade do zrkadla myslí na to, čo by pre seba mohla urobiť, aby bola ešte krajšia. Dnes už nie je ničím výnimočným, keď sa niekto nechá vylepšiť aj plastickou operáciou. No nie vždy to môže vyjsť podľa predstáv. Svoje o tom vie aj Martina Grešová.

32-ročná podnikateľka, návrhárka, influencerka a modelka sa pred niekoľkými rokmi rozhodla, že si nechá upraviť prsia. „Ja som sa pre plastickú operáciu rozhodla ešte v roku 2012, kedy som mala reprezentovať Slovensko na svetovej súťaži MISS. Tak som si povedala, aby som tam mala medzi babami akú-takú šancu, tak sa dám trošku vylepšiť,“ začala svoje rozprávanie v Ranných novinách televízie JOJ.

V tom čase mala 26 rokov, a teda tento svoj krok považovala za premyslený. K odhodlaniu ju nakopli aj mnohé pozitívne recenzie na kliniku, ktorú si vybrala.

Hneď po operácii si však všimla, že niečo s výsledkom nie je v poriadku. Jej prsia boli nesúmerné, čo však nebolo na prvý pohľad vidieť. Avšak ako žene, ktorá túžila po krásnom hrudníku, to naozaj prekážalo. Čím dlhšie to nechávala tak, tým viac sa ten rozdiel prehlboval.

Celé jej trápenie trvalo 8 rokov, až kým sa nerozhodla pre opravnú operáciu, ktorá sa uskutočnila v roku 2020. Odvtedy je už spokojná a teraz apeluje aj na iné ženy, aby s podobnými vecami nečakali tak dlho. Môže to mať totiž rôzne následky.

Zdroj: topstar.noviny.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News