Si za pravdu za každých okolností alebo niekedy uprednostníš radšej milosrdnú lož?

Nebudeme ti teraz kázať, čo by si mala robiť a ako by si sa mala správať, to už nech robí tvoje svedomie. Zisťovali sme ale, aké veci najčastejšie zvyknú tajiť ženy vo vzťahu. A z niektorých sme boli naozaj dosť prekvapené. 

„Keď idem na nákupy a opýta sa ma, koľko som minula, vždy radšej poviem sumu o pár eur nižšiu. Nechce sa mi počúvať kázne o tom, ako veľa míňam a že by som si radšej mala peniaze odkladať.“ (Jana, 23)

„Viem, že zarábam viac ako môj priateľ, no presnú sumu mu radšej nehovorím, lebo viem, že by ho to mrzelo a cítil by sa kvôli tomu zle. Mám vedľajší účet, kde si nejakú sumu odkladám. Človek nikdy nevie.“ (Majka, 26)

„Aj keď sme spolu už dlhší čas, stále si pred ním nedokážem prdnúť. A keď mi nebodaj ujde, vždy sa to snažím nejak utajiť, aby na to neprišiel.“ (Denisa, 21)

„Keď sa ma pýtal, s koľkými som spala pred ním, nepovedala som mu reálne číslo. Bojím sa, že by si o mne myslel niečo zlé.“ (Radka, 23)

„Aj keď chcem, aby nám to v posteli klapalo, jednoducho sa nedokážem spraviť. Niekedy preto orgazmus len predstieram, aby som neranila jeho city.“ (Stanka, 24)

„S mojím bývalým sme sa rozišli v dobrom a ostali sme kamaráti. Môjmu súčasnému priateľovi to ale veľmi vadí, tak niekedy mu tajím, že som s ním bola na káve alebo že si stále píšeme.“ (Romana, 25)

„Hanbím sa priznať mu, že aj ja si zapnem porno a niektoré veci by som chcela vyskúšať aj v posteli. Nechcem, aby si o mne myslel niečo zlé. Nevie ani o tom, že si to niekedy radšej urobím sama.“ (Monika, 22)

„Aj keď si myslí, že nežiarlim, niektoré ženy v jeho okolí by som najradšej zaškrtila. On si myslí, že sú to len kamarátky, no nevidí, ako ho zvádzajú.“ (Laura, 26)

„Aj keď nám to v posteli klape, niekedy si to radšej urobím sama. Najlepšie viem, čo mám rada a dokonca ani jemu sa to nedarí tak, ako by som chcela.“ (Nela, 24)

„Nikdy som mu nepovedala, že mám na sociálnych sieťach aj profil, o ktorom nevie. Tie fotky by sa mu asi veľmi nepáčili.“ (Nikola, 21)

„Viem, že to vyznie hrozne, ale jeho mamu jednoducho nemám rada. A neviem ako by som mu to povedala. Keď ideme k nim na návštevu, musím sa veľmi pretvarovať.“ (Patrícia, 23)

„Niekedy mu kontrolujem mobil, aby som si bola istá, či ma nepodvádza.“ (Lenka, 21)

„Nikdy som sa mu nepriznala, že som si nechala urobiť nos a že si nechávam zväčšiť pery. Myslí si, že je to moja prirodzená krása.“ (Katka, 23)

„Nepáči sa mi štýl jeho obliekania. Aj keď mu kúpim nejakú normálnu vec, radšej nosí to hrozné neforemné oblečenie čo vždy. Neviem ako mu to povedať, aby sa neurazil.“ (Danka, 27)

„Tajím pred ním, že som bola na potrate. Viem, že ak by sa to dozvedel, nikdy v živote by mi to neodpustil.“ (Kristína, 28)

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.