Broňa Gregušová a Mario Cimarro

Slovenská modelka Bronislava Gregušová iba pred niekoľkými týždňami porodila dcérku svojmu snúbencovi, hercovi Mariovi Cimarrovi. Jej postava však teraz vyzerá, akoby nikdy nebola tehotná. Na svojom Instagrame zverejnila fotku v plavkách v náručí s dcérkou. Vyrazí ti dych.

Broňa Gregušová žije život ako z rozprávky. Ulovila si fešáka Juana z telenovely Skrytá vášeň a už sa stihli aj zasnúbiť. Iba nedávno mu porodila dcérku Brianu a dnes vyzerá lepšie, ako pred pôrodom.

Gregušová a Cimarro
zdroj: Instagram/bronigregus

Gregušová s postavou bohyne

Musíš uznať, že už na prvej prechádzke s dcérkou, o ktorej sme ti písali, Broňa vyzerala ako bohyňa. Postava modelky jej ostala aj po pôrode a kopec žien jej ju môže závidieť.

Najnovšie sa slovenská modelka na svojom Instagrame ukázala iba v plavkách, ktoré odhalili veľmi veľa. Predviedla tak peknú postavu a dokonalé krivky. Na fotku sa môžeš pozrieť po kliknutí SEM.

Bronislava s dcérkou
zdroj: Instagram/bronigregus

Zaľúbená dvojica iba pred niekoľkými dňami oslávila výročie. „Šťastné 4 roky. A miliardu ďalších rokov s tebou. Milujem ťa môj kráľ, viac ako včera, menej ako zajtra,“ napísala Broňa pod príspevok na svojom Instagrame.

Šťastná rodinka žije v Losa Angeles, no kvôli nakrúcaniu nových častí telenovely trávia čas aj v Kolumbii. Aj napriek tomu, že Mario má 51 rokov a Broňa 30, veková bariéra im nevadí. Ani jeden na svoj vek nevyzerá a musíš uznať, že spolu naozaj vyzerajú krásne. A postava krásnej modelky je závideniahodná.

Zdroj: Instagram/bronigregus

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News