Na jar sa chystá film Backstage, ktorý je podľa všetkého od  ostatných slovenských filmov úplne odlišný. Skvelý tanec, hudba a energia pohltí slovenských divákov v kinách  už 15. marca. Chalani z tanečnej skupiny The Pastels, skvelá herečka Mária Havranová, Judit Bártos, herec Ondrej Hraška, Roman Luknár, Ivana Chýlková a mnoho ďalších nám predvedú  zákulisné praktiky televíznej show.

Niekedy čo oči vidia, nemusí byť tak vždy úplne pravda.  Televízia divákom ukazuje len nablýskanú ilúziu, ale to čo sa všetko za ňou skrýva, ostáva pre diváka zamlčané. Film sa snaží ukázať, že talent nie je pre výhru ten najdôležitejší faktor, ale sú to hlavne ľudské príbehy a tragédie tanečníkov, pre ktorých predstavuje tanečná súťaž doteraz najväčšiu životnú príležitosť. Kam až povedú tieto zákulisné ťahy?

Mladí tanečníci zo skupiny West Coast Crew, ktorí pochádzajú z malého mesta Svit snívajú, že sa jedného dňa stanú slávni a bohatí. Najviac húževnatý je tanečník Buddy (Tony Porucha), ktorý je pre výhru schopný obetovať takmer všetko. Pri tanečnom súboji  si ich všimne uznávaný producent a pozve ich na casting do tanečnej súťaže, ktorá by im otvorila dvere do sveta šoubiznisu. Aby si splnili svoj sen o úspechu a bohatstve, musia čeliť rôznym tvrdým prekážkam, kde sú ich vzájomné vzťahy a charaktery podrobené  veľmi tvrdej skúške.  Postupne sa stávajú miláčikom publika a producent pre väčšiu sledovanosť vyťahuje na verejnosť neľahkú minulosť tanečníčky Mary (Mária Havranová) a využíva nemotornosť ich nemého kamaráta Huga (Ondrej Hraška).

Nahliadnite k tomuto strhujúcemu príbehu a pozrite si teaser k filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=5IA-pplMxy8

Teaser k filmu si môžete pozrieť aj na webovej stránke http://backstagefilm.sk/. Všetky aktuálne informácie nájdete aj na FB stránke Film Backstage a na Instagrame www.instagram.com/backstagefilm.

V kinách bude mať premiéru v marci 2018.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.