To sú tie obyčajné maličkosti, na ktorých záleží. Pozorné a láskavé slová, ktoré chce počuť každá žena od svojho partnera.

DÁVAJ SI NA SEBA POZOR. NAPÍŠ MI, KEĎ TAM PRÍDEŠ.

Fráza, ktorá je taká jednoduchá a obyčajná, až je čarovná. Keď má o teba strach a nechce, aby sa ti niečo stalo.

SI V PORIADKU?

Keď ťa už pozná, vie vycítiť a vyzistiť, kedy v poriadku nie si. A snaží sa čo najviac, aby si v poriadku bola.

AK MA POTREBUJEŠ, SOM TU PRE TEBA.

Keď sa na neho môžeš vždy obrátiť, keď vieš, že je tu vždy pre teba, nech sa deje čokoľvek. Keď sú slová niekedy zbytočné a iba si ľahnete a on ťa pevne zovrie do svojho náručia. Vieš, že nič viac neexistuje a nič viac nepotrebuješ.

AKÝ SI MALA DEŇ?

Keď sa po dni strávenom v práci stretnete doma a viete sa rozprávať dlhé hodiny o tom, aký ste mali deň. O pozitívnych, ale aj negatívnych veciach, o nových skúsenostiach a zážitkoch. Keď viete spraviť aj zo zlej nálady dobrú a zo smutného dňa šťastný už len preto, že ste konečne spolu.

CHÝBALA SI MI.

K tomuto niečo viac dodať?

CHCEŠ SA O TOM POROZPRÁVAŤ?

Empatia je veľmi dôležitá. Niekedy my ženy síce povieme nie, no myslíme áno, a naopak. Aj keď možno povieš, že sa rozprávať nechceš, pomohlo by ti to a on to vie. Tak len príde za tebou a počúva ťa, rozoberá s tebou danú vec a snaží sa ti zo všetkých síl pomôcť.

SI NÁDHERNÁ.

Keď sa pozeráš do zrkadla predtým než niekam ideš a si so sebou večne nespokojná. No on sa na teba usmeje a povie ti, že je jedno, čo máš na sebe, ako sa namaľuješ alebo aký máš účes, pre neho si vždy nádherná v hocičom.

IDEME SA NAJESŤ?

Toto snáď nepotrebuje komentár. Veta, pri ktorej sa ti rozbúcha srdce. Čo je lepšie, ako človek, ktorého miluješ a dobré jedlo, ktoré obidvaja milujete?!

Niekedy stačí naozaj málo, aby si ukázala tomu druhému, že ti na ňom záleží.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.