Marc Anthony

Slávny ex Jennifer Lopez sa opäť oženil. Svoje áno povedal už štvrtej žene, tentokrát je to o vyše 30 rokov mladšia modelka a Miss Universe Paraguay 2021, Nadia Ferreira. Oznámili to prostredníctvom krásneho svadobného videa, ktoré zverejnili na Instagrame.

Americký spevák, trojnásobný držiteľ ceny Grammy a šesťnásobný víťaz Latin Grammy Award je opäť ženatý muž.

Exmanžel Jennifer Lopez je opäť ženatý

Marc Anthony (54) sa po prvýkrát oženil v roku 2000, kedy si takisto zobral Miss Universe, toto manželstvo však vydržalo len tri roky.

V roku 2004 si tento spevák zobral za manželku Jennifer Lopez, počas manželstva spolupracovali aj v hudobnom svete a narodili sa im dvojičky. Odlúčili sa o sedem rokov neskôr, ako sme však už písali dodnes sa stretávajú a vychádzajú spolu dobre. Takisto sa spolu starajú o deti, ktoré zostali v starostlivosti mega hviezdy, ktorá sa toto leto vydala za Bena Afflecka.

Marc si neskôr zobral ešte ďalšiu modelku menom Shannon De Lima, ale aj toto manželstvo stroskotalo.

Americký spevák si zobral o 31 rokov mladšiu modelku

V máji sa zasnúbili a teraz sú už svoji. Marc a Nadia sa zosobášili v Perez Art Museum v Miami.

Marc Anthony
zdroj: Instagram/marcanthony

Na svadbe amerického speváka a paraguajskej modelky sa medzi hosťami objavil aj bývalý futbalista David Beckham. Svadba bola naozaj veľkolepá. Nevestu zdobili nádherné čipkované šaty, dlhý závoj a v ruke držala svadobnú kyticu z bielych orchideí.

Pod instagramovým videom sa nachádza popis „Mr. & Mrs. Muñiz,“ keďže celé meno tohto amerického speváka znie Marco Antonio Muñiz.

Myslíš, že tento vekový rozdiel nebude v manželstve problémom?

Zdroj: Instagram/nadiatferreira

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News