Slávna herečka Cara Delevingne

To, že v Hollywoode majú skúsenosť s alkoholom či drogami už aj neplnoleté hviezdy, nie je ničím výnimočným. V rozhovore pre magazín Vogue sa o tejto stránke svojho života rozhodla hovoriť aj slávna herečka a modelka, Cara Delevingne. To, kedy sa prvýkrát opila, ťa doslova šokuje. 

30-ročná anglická modelka patrí k najznámejším tváram sveta a okrem objektívov fotografov sa postavila aj pred filmové kamery. Nielen jej fanúšikovia ju však poznajú aj kvôli neslávnemu imidžu drogovo závislej hviezdičky. Cara priznala, že prvýkrát zažila rannú opicu, keď mala len 7 rokov. Opila sa na rodinnej svadbe. O 3 roky neskôr jej museli predpísať lieky na spanie.

Slávna herečka netají duševné problémy

„Počas detstva som sa starala o moju mamu, ktorá mala bipolárnu poruchu a bola závislá na heroíne. Mnoho ľudí si myslelo, že som bola rozmaznaná a privilegovaná, ale môj život nebol jednoduchý. Keď som mala 10, tak som začala brať prášky na spanie. V tejto dobe sa začali moje mentálne problémy a začala som si neúmyselne ubližovať,“ priznala.

Minulý rok internet obleteli zábery po festivale Burning Man, na ktorých vyzerala veľmi zle a mala aj zvláštne pohyby. Práve to jej však údajne otvorilo oči.

„V istom zmysle som za ne vďačná. V tej dobe som brala drogy a mala som pocit, že som neporaziteľná. To bolo pre moje okolie veľmi desivé. Vedela som však, že ak budem takto pokračovať, tak buď zomriem, alebo spravím niečo veľmi hlúpe. Preto som sa začala na konci minulého roka liečiť,“ hovorí otvorene.

Slávna herečka Cara Delevingne
zdroj: Instagram/esvnezuela

Cara sa v 18-ke dostala k modelingu a po krátkej dobe z nej bola hviezda. Tento svet a práca ju však nerobia šťastnou. „Peniaze nie sú všetko. Dostanete sa do bodu, kedy si pomyslíte, oh, zarobila som peniaze, no som hlboko nešťastná a osamelá,“ vyjadrila sa v rozhovore.

Zdroj: vogue.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News