Pexels/cottonbro
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Nový rok nie je len o predsavzatiach. Áno, sú dôležité a pre mnohých ľudí predstavujú pomyselný bod, od ktorého sa odrazia a zmenia život. No taktiež treba myslieť na ten intímny.

Tieto polohy môžeš s partnerom vyskúšať v posteli v novom roku. Okorenia zavedený stereotyp a zapália vo vás znovu vášeň.

Žena na boku

Nie, nemáme na mysli s*x, kedy sú partneri na boku a muž preniká do ženy. V tejto polohe ide o oddych a relax. Chlap by mal ležať na chrbte a pre komfortnejší pocit môže jednu nohu pokrčiť. Partnerka sa posadí na mužovu pýchu, no nie klasicky rovno ako pri pozícii „kovbojka“, ale zboku. Keby sa na nich niekto pozrel zhora, vytvárali by z tiel podobný znak, akým je znamienko plus. V tejto polohe určuje tempo žena.

Poloha „libido“

Ak sa partneri často nevedia zhodnúť, akú polohu v posteli vyskúšajú, začať môžu touto, pretože dokonale uspokojí ich chúťky. Chlap opäť leží na chrbte, nohy má vystreté a mierne od seba. Priateľka je taktiež opäť hore, no nie tvárou k partnerovi, ale opačne – chrbtom k nemu a mierne zaklonená. Rukami by sa mala zapierať o posteľ a nohy by mala mať od seba, presne v takej polohe, aby vedela na partnerom kolíku rýchlo jazdiť.

Máš smäd?

Zložitejšia poloha, ktorá sa ale dá uskutočniť. Partner aj partnerka by mali ležať na boku, tvárami k sebe. Žena by ho mala objímať okolo krku a muž by mal robiť to isté. Nohy sú prepletené tak, aby mal chlap dostatok priestoru vsunúť ho do partnerky, no zároveň aby bol medzi nimi minimálny priestor. Táto poloha sa volá smäd preto, lebo partneri pri tom neustále túžia po blízkom fyzickom kontakte.

Poloha Ryby

Upozornenie – len pre páry, ktoré si naozaj dôverujú a veria tomu, že to zvládnu. Ide o polohu 69, ale vykonávanú postojačky. Muž stojí aj so svojím vztýčeným kamarátom a ženu by mal zdvihnúť na seba tak, aby jej hlava bola dole. V tejto polohe sa chlap môže venovať citlivému miestu ženy, ktoré má rovno pred ústami a partnerka sa zase môže vrhnúť na jeho pýchu. Hra s jazykom a ústami vie poriadne vydráždiť. Táto poloha je ideálna aj ako vášnivá predohra.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating