Pexels/Tim Samuel. Unsplash/Courtney Cook

Ak máš chuť na nejaký snack, siahneš radšej po sladkom alebo slanom? Samozrejme, že niekedy máme potrebu dať si z oboch naraz a sladké zajesť slaným. Väčšina z nás sa však prikláňa skôr k jednému typu. Podľa portálov Study Finds a Martha Stewart to dokonca prezrádza veľa aj o tvojej osobnosti.

Ak sa nevieš rozhodnúť jednoznačne pre jeden typ snacku, predstav si, že do konca života by si si už žiadny nemohla dať. Vieš si predstaviť svoj život bez sladkého alebo skôr bez slaného?

A teraz zisti, čo to o tebe prezrádza.

Ktorý typ snackov uprednostňuješ viac?

Slané alebo sladké? Typ obľúbeného SNACKU o tebe prezradí veľa
Slané snacky

Ak uprednostňuješ slané, prezrádza to o tebe, že pred veľkou spoločnosťou a párty uprednostníš skôr večer strávený pri telke, napríklad aj so svojím priateľom. Rada si pozrieš sci-fi filmy a dokumenty a z kníh uprednostňuješ historické čítanie. Svoj voľný čas rada tráviš nakupovaním alebo prechádzkou po meste.
Sladké snacky

Ak uprednostňuješ sladké, prezrádza to o tebe, že si kreatívna a organizovaná osoba. Si zároveň odvážna a rada skúšaš nové veci. Máš rada spoločnosť a si rada obklopená svojimi blízkymi priateľmi. Vždy chceš niečo robiť a nezáleží na tom, či ide o prechádzku, návštevu galérie alebo adrenalínový zážitok. V televízii uprednostňuješ komédie a máš rada mysteriózne knihy plné tajomstiev.

Zdroj: Study Finds & Martha Stewart

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy