Ženy si robia selfie

Samsung pred pár dňami predstavil svoje najnovšie telefóny zo série Galaxy A, ktoré prinášajú špičkovú mobilnú technológiu väčšiemu počtu používateľov vďaka prijateľnej cene. Okrem toho však vynikajú aj svojím unikátnym prevedením v zaujímavých farbách. Pri novinke Galaxy A54 5G si navyše Samsung pripravil zaujímavý bonus. 

Medzi najväčšie výhody nových prírastkov do populárneho radu Galaxy A patrí natáčanie kvalitných videozáznamov, špičkový displej s dobrým obrazom aj pri jasnom slnku a batéria s výdržou viac ako dva dni. Telefón ťa tak určite nezradí a ty môžeš naďalej scrollovať Facebook či Instagram.

Samsung Galaxy
zdroj: Samsung

Keďže novinky sa chcú odlíšiť od vlajkových lodí, dostupné sú v zaujímavých farbách. Galaxy A54 5G si môžeš kúpiť v grafitovej, fialovej, limetkovej a bielej farbe a zladiť ho tak napríklad s tvojím make-upom či večerným outfitom. Model Galaxy A34 5G zoženieš v grafitovej, fialovej, limetkovej a unikátnej striebornej farbe, ktorá dokáže meniť odtieň. Obe novinky sú už v predaji. 

Samsung Galaxy A54 5G
zdroj: Samsung

Úžasné fotografie počas dňa či párty noci

Oba modely sú vybavené modernými funkciami a nástrojmi pre nočné fotografovanie a natáčanie videozáznamov, pre ktoré sa pri Samsungu vžil názov Nightography známy napríklad z vlajkovej lode Galaxy S23. Do fotografickej výbavy patria aj pokročilé systémy umelej inteligencie. Vďaka nim tak budú aj párty fotky plné farieb a svetla vyzerať dokonale.

Predný fotoaparát je oproti predchádzajúcim verziám výrazne vylepšený, takže sa môžeš tešiť napríklad na špičkové selfies s kamarátkami alebo kvalitné videohovory.

Videozáznamy vytvorené A54 5G a A34 5G sú jasné a ostré, vylepšený optický stabilizátor obrazu a digitálny stabilizátor videozáznamov si bez problémov poradia s pohybovou neostrosťou. Kvalitné fotografie a záznamy tak vytvoríš aj pri pohybe alebo s roztrasenými rukami. Počas párty ti tak neujde žiadny moment.

Samsung Galaxy
zdroj: Samsung

V tme alebo v slabom svetle príde vhod špeciálny nočný režim, v ktorom sa jednotlivé pixely na snímači zväčšia a tým sa zlepší aj kresba detailov. Nočnej fotografie v slabej kvalite sa tak už viac nemusíš obávať.

Po prvýkrát pri telefónoch série Galaxy A máš teraz k dispozícii aj vylepšený balík nástrojov na digitálnu úpravu hotových fotografií, vďaka ktorým môžeš ľahko a rýchlo odstrániť nevítané tiene alebo odrazy. Vylepšenie fotografií na Instagram je tak s novými Áčkami hračka.

Úvodný bonus

Ak si od 15. do 31. marca predobjednáš a zakúpiš telefón Galaxy A54 5G, získaš ako bonus bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds2 v bielej farbe v hodnote 148 eur.

Slúchadlá ti budú poslané dodatočne po registrácii v aplikácii Samsung Members. Viac informácií nájdeš na stránke samsung.sk.

Samsung
zdroj: Samsung

Špičkový výkon a kvalitný displej

Novinky sú vybavené displejmi typu Super AMOLED, v prípade Galaxy A54 5G s uhlopriečkou 6,4 palca (16,3 cm) a v prípade Galaxy A34 5G až 6,6 palca (16,8 cm). Displej sa vyznačuje vynikajúcim obrazom v najrôznejších svetelných podmienkach, dokonca aj počas jasného slnečného počasia v exteriéri vďaka technológii Vision Booster a obnovovacej frekvencii 120 Hz.

Fotografiu zo slnkom zaliatej dovolenky si tak môžeš pozrieť okamžite a rovno ju zavesiť na sociálne siete. O zabezpečenie telefónov sa stará osvedčená platforma Samsung Knox.

Samsung Galaxy
zdroj: Samsung

Aby si mala telefón čo najdlhšie v dobrej kondícii, Samsung ti garantuje záruku aktualizácií operačného systému v štyroch budúcich generáciách a päť rokov bezpečnostných aktualizácií. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife