Ranné vstávanie s myšlienkou na to, čo si oblečieš do práce, školy alebo len tak, na skok do obchodu. Poznáme to snáď všetky – ten pohľad do skrine plnej oblečenia, no aj tak máme pocit, že si nemáme čo obliecť. Ja ti prinášam pár tipov, ktorými obohatíš svoj bežný denný outfit.

Jednoduchý jesenný sveter, ktorý už takpovediac nemal využitie kvôli tomu, že bol príliš oversize? Nevadí. Skús ho prispôsobiť svojmu outfitu a dĺžke, ktorú ty sama považuješ za správnu.

V jesenných dňoch je naozaj najlepšie obliecť sa do niečoho teplého a príjemného. Už ťa určite omrzeli obyčajné mikiny, ktoré ti len tak ležia v šatníku, však? Čo tak ich trocha prevetrať a skúsiť ich trocha inak, veď predsa všetko má svoje využitie.

Po obyčajných mikinách, tu máme obyčajné tričká, ktoré už taktiež nemali toľko možností na využitie. Dlhé tričká však môžeš skrátiť alebo im sama zmeniť strih podľa toho, na ktorý z nich máš práve chuť. Ja ti ponúkam strihy, ktoré ma oslovili najviac.

Košele či polokošele, ktoré nosíme zapnuté až po krk alebo rozopnuté s bežným topom. Viazanie košele je trocha náročnejšie, no výsledok stojí za to a verím, že s ním budeš nadmieru spokojná.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.