Unsplash/Timur Romanov

Vzťahy vedia byť občas poriadne komplikované. Jedným z príkladov je situácia, pri ktorej sa zamiluješ do chlapa, ktorý je však zadaný. Srdcu nerozkážeš, ale rozum hovorí niečo iné. Prečo si skutočná žena nikdy so zadaným chlapom nezačne? 

Skutočná žena totiž pozná svoju cenu. A mal by ju poznať aj on. Ak to s ňou myslí vážne, nemôže byť v tom žiadna prekážka, žiadne prázdne sľuby, žiadne komplikácie, … Buď ťa miluje a chce byť s tebou alebo ťa iba vodí za nos. Pamätaj, že ty ale nie si bábka, s ktorou sa dá zahrávať.

Skutočná žena si nezačne s chlapom, ktorý patrí inej. Dobre vie, že raz sa karta môže obrátiť. Ak je neverný jej, prečo si myslíš, že tebe nikdy nebude? A vôbec, prečo by mala jedna žena ubližovať druhej?

Vzťahy síce sú komplikované, ale láska nie. Láska je láska. Máš byť s niekým, koho miluješ a on v tom má mať rovnako jasno. Zaslúžiš si len to najlepšie. Nezaslúžiš si žiť v klamstvách, ktoré ti majú zaslepiť oči vidinou, že pre neho raz budeš jediná. „Len teraz to nejde.“ Nezaslúžiš si mrhať svoj čas čakaním na niekoho, kto sa nevie ku vzťahom postaviť čelom. Nezaslúžiš si byť tá druhá, tá zlá, tá, ktorá rozbila rodinu, …

Buď aj ty skutočnou ženou. Buď tou, ktorá má hlavu hrdo hore, tou, ktorá dá lásku tomu, kto jej ju vráti. A nie len polovične.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating