A – prvé písmeno abecedy, ktoré je vstupnou bránou k ďalším písmenám a možnosti dorozumieť sa medzi sebou. Ale _ko by vyzer_l_ komunikácia bez písmena _? V prvom momente by ste sa cítili neistí a možno zmätení. Po chvíli by vás to možno rozhnevalo.

Samsung však v týchto dňoch doplnil svoju abecedu mobilných telefónov hneď o tri „Áčka“ v podobe telefónov Samsung Galaxy A52, A52 5G a A72, ktoré vám prinášajú nové funkcie a parametre hodné známky A. Tým najrýchlejším z vás navyše pri ich zakúpení poskytne špeciálny bonus.

zdroj: SAMSUNG

Bezdrôtové slúchadlá ako bonus

Všetky tri nové modely si už môžete zakúpiť v e-shope samsung.sk a u vybraných predajcov elektroniky. Prví kupujúci nových smartfónov Galaxy A52, A52 5G alebo A72 môžu získať navyše bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds+. Musíte sa však poponáhľať, pretože akcia platí do 11. apríla 2021 alebo do vypredania zásob. Podmienkou získania bonusu je, aby ste zakúpený smartfón zaregistrovali v mobilnej  aplikácii Samsung Members do 18. apríla 2021, a to výhradne prostredníctvom zariadenia, pre ktoré chcete bonus uplatniť. Podrobné informácie, pravidlá a možnosť zakúpenia nájdete na stránke samsung.sk.

zdroj: SAMSUNG

Prečo vsadiť na Áčko?

Okrem toho, že Áčko je prvé v abecede, nové modely Galaxy A vynikajú sviežim, jednoduchým a účelným dizajnom. Základným prvkom nového prevedenia je tenký rámik a minimalistický priestor pre fotoaparát. Môžete ich mať v trendových matných farbách – čiernej, bielej, modrej a fialovej. Technickými detailmi vás nebudeme nudiť. Podstatná je pre vás informácia, že sa môžete tešiť na výborné ostré snímky aj videozáznamy. Za pozornosť stojí funkcia 4K Video Snap, s ktorou natáčate video v rozlíšení 4K a jednotlivé okienka môžete ukladať ako samostatné snímky. Program Scene Optimizer zase využíva umelú inteligenciu pre automatické nastavenie fotografických parametrov pre 30 kategórií (napr. jedlo, krajina či domáci maznáčikovia), preto v každej situácii vykúzlite fotku ako profesionál.

Samozrejmosťou je optický stabilizátor, takže žiadne roztrasené zábery a nočný režim zabezpečí ostré fotografie aj v úplnej tme. Perfektný Super AMOLED displej vám zase zobrazí aj rýchle pohyby maximálne plynulo.

zdroj: SAMSUNG

Hudba naplno

Ak máš rád hudbu, určite oceníš funkciu Music Share, ktorá umožňuje synchronizovať tvoje Áčko s telefónom kamaráta a zdieľať audio bez pripojenia k reproduktorom. Vďaka funkcii Buds Together je možné k jednému smartfónu pripojiť dvoje slúchadlá Galaxy Buds. Fotky a videá zase môžeš jednoducho zdieľať s funkciou Quick Share. 

Odolnosť a výdrž sú prvoradé

Nové telefóny Galaxy A52, A52 5G i A72 sú výbornou voľbou aj keď si dobrodružnejšia povaha. Sú totiž odolné voči vode aj prachu. Navyše vďaka veľkokapacitným batériám vydržia bez nabíjačky aj dva dni. A čo je veľkým bonusom, model Galaxy A52 5G zaručí, že tvoje pripojenie do internetu bude na najvyššej úrovni.

zdroj: SAMSUNG

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií zo sveta technológií, vypočujte si aj podcasty On/Off by Samsung so Sajfom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.