Aj takto by sa dala charakterizovať žena narodená v jednom z najvášnivejších znamení vôbec. Jej  čas v roku je od 24.10 – 22.11 a živlom je voda, ktorá jej vôbec nevadí v tom aby sa rozpálila. No nenechaj sa zmiasť. Žena v tomto znamená vie byť rovnako intenzívne chladná ako skala. Stačí keď sa jej niečo prestane pozdávať. Je možno nebezpečná, ale zaručene vzrušujúca.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Pre opačné pohlavie je veľmi zaujímavá. Okrem jej nezvyčajnej krásy ťa dokáže opantať prenikavým pohľadom. Nemá problém získať si muža. Má v sebe dominantné črty a dokonalo ovláda hru flirtu. Ak sa jej zdá nejaký muž zaujímavý, urobí všetko preto, aby ho dostala, a to bez toho aby si to uvedomoval. Nebude vedieť ako a stratí kvôli nej hlavu. Ale môže byť rád. Vybrala si predsa jeho. Odmieta slabých mužov a vyžaduje pri sebe silného partnera. Ak sa s niekým rozhodne založiť rodinu, môže si byť istý, že spraví všetko preto aby ju udržala pohromade. Je to hrdá žena, ktorá si je vedomá svojich predností a nedovolí nikomu aby jej zničil rodinné šťastie.

pexels.com

V pracovnej sfére je veľmi ambiciózna. Kariéra je pre ňu dôležitá. Pokiaľ poznáš nejakú ženu vo vedúcich pozíciách, je dosť možné, že sa narodila práve v tomto znamení. Veľmi dobre vie čo chce, a ide si za tým. Je cieľavedomá a nemá problém tvrdo drieť aby sa dostala do bodu v živote, kedy bude mať všetko čo si vysnívala.

Skrýva v sebe isté tajomno. Stále si pre seba necháva uzavretú komnatu, do ktorej nikoho nepustí. Možno jej aj toto pridáva na atraktívnosti. Všetci predsa máme radi tajomno. A kráľovnou tajomstiev je práve žena – škorpiónka.

Muž, ktorý si ju získa musí milovať výzvy. Musí vedieť čo v živote chce a musí byť silný. Minimálne natoľko aby zvládol jej divokosť.