Instagram/sonaskoncova

Moderátorka, podnikateľka, modelka i influencerka. To všetko zosobňuje známa Slovenka, ktorá je v našom šoubiznise už dlhé roky. 35-ročná Soňa Skoncová sa už v 15 rokoch začala venovať modelingu a odvtedy je súčasťou smotánky, ktorá je verejne známa. V rozhovore s Martinou Horňákovou priznala, že práve slovenské celebrity nie sú práve ľuďmi, ktorých by mala vyslovene rada.

Soňa žije po boku snúbenca, s ktorým sú spolu 20 rokov a majú spoločného takmer ročného synčeka Robka. Darí sa jej v práci, plní si sny a aj napriek sláve ju ľudia stále vnímajú ako pozitívnu a pokornú ženu, ktorá môže byť pre mnohé iné v rôznych oblastiach inšpiráciou. Ako je možné, že ju šoubiznis nestiahol so sebou?

Aj tejto téme sa venovala Moma v podcaste pre Girls Gone Wild, ktorá sa jej opýtala na vnímanie slovenskej „smotánky“.

Nie len, že moderuje televíznu reláciu, kde sa rozoberajú slovenské či zahraničné celebrity, ale sama mala možnosť mnohé spoznať aj osobne. A to i za veľkou mlákou, či už na súkromných akciách alebo dokonca pri odovzdávaní Oscarov. Moma sa jej preto opýtala na to, ako vnímala rozdiel medzi svetovými celebritami, ktoré stretla v Amerike a tými našimi.

„S tým som sa musela vždy vyrovnávať, keď som prišla domov na Slovensko. Tie najväčšie mega hviezdy sveta, ktoré som stretla, tak mali takú pokoru v sebe, a preto sú tými hviezdami, pretože sú to tieť obyčajní ľudia, ktorí ťa proste pozdravia, dajú si s tebou drink a porozprávajú. A potom prídeš na Slovensko a vidíš tu tie hviezdy, ktoré nevedia, čo so sebou. A ja vždycky len tak kukám, ako je to možné,“ povedala krásna brunetka.

Dokonca sa priznala, že jej začiatok pandémie prišiel vhod, pretože nemusela chodiť na akcie, kde by stretávala týchto ľudí. „Ja už som toho mala plné zuby. Tým, že som bola toľko rokov v tom, zasa ísť na akciu a zas tam stretnúť tie isté ksichty, mala som toho vyše hlavy. V tej dobe prišiel covid a pre mňa to bolo normálne také vyslobodenie, výdych a také ukľudnenie.“ 

K tejto téme si spomenula aj na historku, ktorá bola pre ňu kedysi šokom. „Prišla som z Oscarov, a fakt tu bol boom a obrovský záujem o mňa a ja som išla pracovne na jeden ples. Zakázali mi prejsť po červenom koberci tu na Slovensku, lebo tam idem ako reportérka. Ja som nechápala, ako je to možné. 

Týždeň predtým som bola na Oscaroch a tu mi povedali, že nemôžem prejsť po slovenskom červenom koberci, lebo tam idem ako reportérka. Chápem, že som tam bola pracovne, ale absolútne to bolo proti mne. Bola to závisť a doteraz to neviem pochopiť, že ľudia na Slovensku dokážu takto závidieť. Nieže by podporili, čo sa udialo,“ vyjadrila sa.

Celý rozhovor si môžeš pozrieť a vypočuť tu

Zdroj: YouTube/Girls Gone Wild

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News