Známy spevák Harry Styles s Oliviou Wilde a Emily Ratajkowski
Instagram/capriconharriess, Instagram/emrata

Pred pár dňami svet obletelo video, kde sa známy spevák vášnivo bozkáva s jednou z najkrajších žien sveta. Jeho záznam nájdeš aj na Twitteri. Nemenovaný zdroj pre Page Six tvrdí, že Emily Ratajkowski sa teraz ospravedlňuje Harryho expartnerke Olivii Wilde. 

Krásavec zo známej skupiny One Direction donedávna randil s o 10 rokov staršou herečkou Oliviou Wilde. Spoznali sa počas natáčania filmu Don’t Worry Darling. V januári 2021 vysvitlo, že tvoria pár a v novembri minulého roka sa rozišli, no zdá sa, že Harry Styles si za svoju expartnerku už stihol nájsť náhradu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lindsipe Magazine (@lindsipemagazine)

Známy spevák pristihnutý pri intímnostiach s modelkou

Pred niekoľkými dňami paparazzi speváka pristihli pri intímnostiach so známou modelkou Emily Ratajkowski. Tá sa však iba nedávno fotila nahá s 39-ročným komikom Ericom Andrém. Okrem toho sa vraj ešte stále nachádza uprostred súdneho sporu s jej bývalým manželom, Sebastianom Bear-McClardom, ktorému porodila syna Sylvestra.

Video vášnivo bozkávajúceho sa Harryho a Emily na výlete v Tokiu obletelo svet a postrehla ho aj spevákova expartnerka. Olivia Wilde pritom bola veľmi dobrou kamarátkou s modelkou. Blízky zdroj pre Page Six tvrdí, že to berie ako zradu.

Svetoznáma modelka teraz vraj svoju kamarátku prosí o odpustenie, čo taktiež tvrdí zdroj pre spomínaný portál.

Zdroj: Page Six, Twitter/PopBase

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News