Instagram/grlwithbangs

To, že muži celý deň myslia iba na ženy v posteli a chceli by to kedykoľvek, sme ti vyvrátili v našom minulom článku. Nie je to pravda a aj chlapi majú hranice, pri ktorých milovanie odmietajú.

V týchto situáciách by si ho naozaj nemala provokovať, pretože ho iba nahneváš. Vtedy má chuť na rôzne iné veci, no milovanie to naozaj nie je.

Keď ste sa pohádali

Hovorí sa, že na udobrenie je láskanie skvelá aktivita. No jedine tak vo filmoch. Ak má tvoj priateľ zdravý rozum, po hádke bude chcieť ísť s tebou inde, než do spálne. Mal by ťa pekne zavolať, aby ste si všetko vyjasnili. Ty by si mala mať rovnaký názor a na milovanie zabudnúť.

Keď je unavený z práce

Pokiaľ je muž unavený, vie byť dvakrát viac nepríjemný, ako keď je plný energie. Každý z nás má obdobie v škole či práci, kedy je vyťažený na 120 % a po príchode domov sa mu nič nechce. Tvoj priateľ nie je žiadna výnimka, takže keď na ňom vidíš vyčerpanie, nenúť ho do toho. Obaja by ste z toho boli akurát v strese a neužili by ste si to.

Keď sleduješ svoje dni a povieš mu, že jednoducho „musí“

Chlapi fungujú ako malé deti. Keď im niečo prikážeš, naschvál to neurobia. Ak si jedna z tých žien, ktoré si sledujú plodné a neplodné dni, snaž sa byť voči priateľovi ústretová. Môže byť z toho viac zmätený, než ty.

Keď mu budeš „prikazovať“, že teraz s tebou nemôže spať, no inokedy s tebou musí spať aj dvakrát do dňa, určite sa rozčúli. Nechaj všetkému prirodzený priebeh.

Keď zistí, že si mu bola neverná

Je potrebné k tomuto bodu niečo dodať? Akému mužovi by sa páčilo spať so ženou, keby vedel, že predtým spala s niekým iným? Toto je naozaj niečo, čo ti chlap neodpustí a v takejto situácii sa s tebou ani nevyspí. Jedine po rozhovore, keď si všetko vysvetlíte.

Keď je pod vplyvom alkoholu

Muži túto situáciu neznášajú najmä preto, pretože im prekáža v dosiahnutí skvelého uspokojenia. Ak ste boli na párty alebo ste mali grilovačku, kde sa toho veľa popilo, choďte radšej spať. Nemilujte sa, pretože by bol tvoj partner sklamaný z toho, že sa nedokáže poriadne vzrušiť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating