sebavedomá žena

Máš potenciál a si krásna. Tieto dve veci sú hlboko zakorenené v každej z nás, ty to len musíš objaviť a rozvinúť. Zabudni na všetko čo sa stalo a na všetko to, čo si si prežila či vypočula. Hlavu hore a pozri sa na seba do zrkadla, aká si naozaj krásna a šikovná. Si žena do voza aj do koča a nemáš prečo o seba pochybovať. Sebavedomie je v tomto svete najdôležitejšie, preto ho nestrácaj pre pochybnosti. Pusti ti tieto pesničky a začni sa usmievať.

Je normálne, že občas prídu dni, kedy si myslíš o sebe len to najhoršie. Každý občas o sebe pochybuje. V bežnom živote sa to vyskytuje u žien oveľa častejšie, ale musíš si začať veriť. Si dokonalé dielo tvojich rodičov, tak to využi naplno.

Ak si práve po rozchode alebo dlhodobo single, pozri sa na veci triezvo. Máš možnosti, máš potenciál a celý život pred sebou. Chlap v tvojom živote práve teraz nechýba. Zamerať by si sa mala na seba a na svoje sebazdokonaľovanie.

Rady ako zdvihnúť svoje sebavedomie nájdeš napríklad TU. K tomu si pusti tieto pesničky. Sú zvučné, rýchlo sa na ne namotáš a uvidíš zrazu zistíš, že život single ženy je úplne super. Zameraj sa na seba, na svoju kariéru, vzdelanie a rozvoj svojej fyzickej, ale aj psychickej rovnováhy.

8 skladieb, ktoré musíš počuť:

  1. Miley Cyrus – Flowers
  2. David Guetta & Bebe Rexha – I‘m Good (Blue)

Tieto piesne sú dokonalé nielen na každú párty, ale aj pre teba do tvojich slúchadiel na každý zlý deň. Žiješ len jeden život, ten najlepší, aký si môžeš len ty sama urobiť. Maj sa dobre, že všetci ti ho budeme závidieť.

  1. Sima – Riť
  2. Dua Lipa – Want To
  3. Little Mix – Woman Like Me

Urob si dokonalý make-up, vyber to najlepšie, čo v skrini máš, podpätky na nohy a poriadne si zaspievaj aj túto pieseň o 4 krásnych žien, ktoré ti povedia, že ak si si neistá v niečom, pracuj na tom. Nevzdávaj sa a buď sama sebou. Vždy a za každých okolností. Ty si tá krásna žena a jediná, originálna verzia seba.

  1. Iggy Azalea, Alice Chater – Lola
  2. Rihanna – Pon de replay
  3. Inna – No Help 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife