K tejto veci sa už musela vyjadriť! Mladá speváčka SIMA patrí k našim najúspešnejším hudobníkom a dá sa povedať, že ženskej scéne aktuálne dokonca vládne. Šikovná umelkyňa má na svojom Instagrame viac ako 403-tisíc followerov, medzi ktorými sa nájdu aj tí, ktorí si neodpustia nevhodné poznámky. Jedna z nich ju najnovšie poriadne rozohnila!

26-ročná Simona Hegerová si za svoju hudobnú kariéru už zvykla nie len na množstvo fanúšikov, ale aj hejterov. Aj vďaka nim vznikli niektoré jej skladby, medzi ktoré patrí aj posledný song s názvom Riť na feate s Tinou. K nemu ju inšpirovala kritika na jej pozadie. Práve jej výzor je najčastejšie vecou, do ktorej sa mnohí navážajú.

SIMA má kalendár nabitý vystúpeniami

Aj tentokrát jej v správach pristál jeden nemilý odkaz od „fanúšičky“, ku ktorému sa už musela vyjadriť. A servítku si pred ústa rozhodne nedávala. „Tak chudá si až moc. Zrkadlo máš, nie? Keď ti lezú rebrá,“ znie v preklade napísaný text od anonyma.

Prečo si myslíš, že práve ty máš pravdu?“ opýtala sa v odpovedi SIMA. Následná správa speváčku poriadne nakopla, a to až tak, že k tomu musela nahrať odkaz. A nikoho nešetrila!

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.