Instagram/courteneydunn_mua/jess.cox.makeup

Valentín je za rohom a to znamená len jediné – sviatok lásky ovplyvňuje v posledné dni všetko naokolo. V obchodoch sa na teba usmievajú obrovskí plyšoví mackovia, čokolády sú v akcii (skvelá správa pre všetkých, no nie?), páriky už pripravujú, akú fotku zazdieľajú na Instagram, muži myslia na ruže a ženy na to, aké šaty nahodia na možnú romantickú večeru. Téma lásky je však obľúbená aj v beauty svete.

Najmä, ak sa s ňou môžu vyhrať šikovné ruky make-up artistiek, ktoré si každý rok pri tematických sviatkoch vymýšľajú kreatívne líčenia. Nemáme na mysli looky, ktoré by sa hodili na večerné rande, ale niečo odvážnejšie, čo prezentuje ich tvorbu a fantáziu. Make-up má totiž svoje čaro aj v tom, že nie je určený iba na bežné nosenie, ale aj na skutočné umenie nosené na ľudskej tvári.

Či len obdivuješ podobné výtvory alebo máš odvahu niečo také vyskúšať aj sama na sebe, v galérii nižšie nájdeš hneď niekoľko perfektných nápadov, ktorými sa môžeš inšpirovať. Niektoré sú čisto umelecké, iné si môžeš prispôsobiť a pokojne s podobným líčením vyraziť 14. februára von. Ver, že nikto sa v tento deň na teba nebude pozerať divne. 

Ktorý z vybraných make-upov sa ti páči najviac?

https://www.instagram.com/p/CZw8MtqlLpv/

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty